Muğla Akbük Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp

Muğla Akbük Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp

Sevgili Gezginler bu yazımızda Muğla Akbük Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                    Akbük Koyu Nerede?                     

Akbük Koyu, Muğla ilinin Menteşe ilçe sınırlarında Gökova Körfezinde bulunmaktadır. Akyaka’ya 25 km, Muğla il merkezine 50 km uzaklıktadır.

               Akbük Koyu Hakkında Bilgiler            

Muğla’da sessiz sakin doğa ile iç içe bir yer arıyorsanız burası tam siz lik bir yer diyebiliriz. Ege Sahilleri genel olarak hep kalabalıktır. Ama Akbük bunlardan biraz farklı olarak sakin kalmaktadır. Peki nedir Akbük Koyu’nu bu kadar güzel kılan şey..

Harika bir Denizi var aynı Cam Gibi…

Yeşil ve Mavi tonlarının birleştiği nadir yerlerden biridir. Berrak, tertemiz ve kademeli derinleşen denizi ile müthiş bir koydur. Koyun Sahili genel olarak ince çakıl taşlıdır. Çocuklu aileler genel olarak kumlu plajları tercih ettikleri için burası onlar için biraz sıkıntı yaratabilir.

Akbük Koyu’nda Hem ücretli hem de Ücretsiz yerler bulunuyor. Şemsiye & Şezlong, Duş, Soyunma Kabini kullanacaklar ücretli beach’leri tercih edebilir. Ben kendi kafama göre takılacağım diyorsanız Kamp Sandalyenizi alıp buranın keyfini çıkartabilirsiniz. Akbük Koyunda Ücretli & Ücretsiz Kamp Alanları da bulunmaktadır.

                      Akbük Koyu Giriş Ücreti               

GİRİŞ ÜCRETSİZDİR.

Şemsiye & Şezlong, Duş, Soyunma Kabini kullanacaklarbelirli bir Ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.

                 Akbük Koyu’na Nasıl Gidilir?      

Koy, Muğla ilinin Menteşe ilçe sınırlarında Gökova Körfezinde bulunmaktadır. Akyaka’ya 25 km, Muğla il merkezine 50 km uzaklıktadır. Herhangi bir toplu taşıma aracı gitmiyor.

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta Yerleştirdiğimiz harita ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.