Ocaklar Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BALIKESİR

Ocaklar Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BALIKESİR

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ocaklar Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir Şemsiye & Şezlong  – Giriş Ücretleri – Kamp Yapılır mı? Piknik Yapılacak Yer Var mı? Konaklama İmkanları? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                         Ocaklar Halk Plajı Nerede?                        

Koy, Balıkesir İlinin Erdek İlçesi sınırları içerisinde Ocaklar Semtinde bulunmaktadır. Kapıdağ yarımadasının En Güzel plajları arasındadır. Yeşilin ve Mavinin ortasında huzur bulmak isteyenler için eşsiz güzellikte bir yerdir.

Oldukça Uzun bir Sahili, Geniş bir Yürüyüş yolu, Duşluklar, Şemsiye & Şezlong imkanları, Wc, Soyunma kabinleri ve Cankurtaran hizmetleri bulunuyor. .

Sahilinden bahsedecek olursak; genel olarak kumlu bir plajdır. Bazı bölümler de irili ufaklı taşlık bölümler bulunuyor. Denizi biraz yosunlu olsa da genel olarak berrak bir yapıya sahiptir. Denizinin sığ olması ve İnce kumlu bir sahili olmasından dolayı Çocuklu aileler için oldukça güzel bir yerdir.

Plaj çevresinde Butik Otel ve Yeme içme için alışveriş yapacağınız büyük marketler bulunuyor. Hem konaklama hem de yeme içme imkanları olarak oldukça elverişli bir yerdir.

                  Ocaklar Halk Plajı Giriş Ücreti                 

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Özel işletmelerin olmadığı bir bölümde Kamp Sandalyenizi getirip denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Özel işletmeler tarafından Şemsiye & Şezlong kiralayabileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır.

     Ocaklar Halk Plajı’nda Kamp Yapılır mı?        

Kamp Yapmak Genel Olarak YASAKTIR.

Sshilin kenarlarında Kamp Yapanlar var. Sizlerde uygun yerler de Kamp Yapabilirsiniz.

             Ocaklar Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?             

Balıkesir ilinin Erdek ilçesi sınırları içerisinde Ocaklar Mevkisinde bulunmaktadır. En yakın ulaşım Erdek ilçesinden hareket eden Ocaklar Minibüslerini kullanarak gidebilirsiniz. Erdek ilçesine oldukça yakındır.

Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

                  Yol Tarifi / Google Haritalar                   

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.