Olimpos Hobbit Köyü Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama – Antalya

Olimpos Hobbit Köyü Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama – Antalya

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Olimpos Hobbit Köyü Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Hobbit Köyü Olimpos Hakkında;                

Antalya ilinde Olimpos olarak bilinen mevkide açılan Hobbit Evleri konaklama imkanlarıyla kapıları açtı. Kocaeli ilinde başlayan Hobbit Evleri macerası (Gezi Amaçlı) hızlı yayılmaya devam ediyor. Sivas’ta açılan Yamaç Evleri Hobbit Köyünden sonra Konaklama amaçlı Hobbit evleri Antalya’da da hizmet vermeye başladı. Olympos Village işletmecileri tarafından açılan Hobbit Köyü, Konaklama imkanı  ve Açık Yüzme Havuzu ile ilgi görmektedir. Olimpos Plajına yakın olması da ayrı bir güzellik olmaktadır.

                        Antalya – Hobbit Köyü                                  

Sedir ağaçlarından yapılan bu evler doğayla iç içe ve toplam 12 Hobbit Evden oluşmaktadır.Ev içerisinde; yatak,  banyo, televizyon, mini bar ve klima mevcuttur. Yeşil birde bahçesi bulunmaktadır. Konaklama içerisinde Serpme Kahvaltıda verilmektedir.

 

Hobbit Köyü’nde Neler yapılır derseniz, Orman içerisinde Bisiklet Turu, Tekne Gezintileri, Denizde Balık Tutma Keyfi ve En ilgi çeken ayrıntısı Diğer Bungalov evlerin olduğu alanda bulunan açık Havuzdan yararlanma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca, Olympos Plajına yalnızca 3 km mesafededir.

            Hobbit Köyü Olimpos İletişim Bilgileri;           

Adres:  Yazır Mahallesi Kiliseyakası Sokak No:147/1, Olimpos-Kumluca-Antalya

Tel: 0532 068 07 50 – 0242 524 53 29

              Hobbit Köyü Olimpos’a Nasıl Gidilir?             

Antalya ili Kumluca – Olimpos mevkisinde bulunuyor. Olympos Village olarak bilinen yerin hemen yanında bulunmaktadır. Altta yerleştirdiğimiz Navigasyon yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.