Ören Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BALIKESİR

Ören Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BALIKESİR

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ören Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                        Ören Halk Plajı Nerede?                             

Halk Plajı, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçe sınırlarındadır. Burhaniye ilçesinde bulunan ve Yöre halkı tarafından En çok tercih edilen Mavi Bayraklı Halk Plajıdır. Plaj, Sığ Denizi, İnce Kumlu yapısı, Mavi Bayrak almış Denizi ile görülmesi gereken yerlerden biridir. Enine ve Boyuna oldukça geniş bir sahili bulunmaktadır.

Halk Plajı olması sebebiyle Belediye tarafından Ücretsiz olarak kullanımı sağlanan Duşluklar, Soyunma Kabinleri ve WC bulunmaktadır. Kendi Şemsiyenizi, Havlunuzu ve Kamp sandalyenizi alıp denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Ören Halk Plajında Ücretli işletmelerde bulunmaktadır. Şemsiye & Şezlong buralardan kiralayabilirsiniz. Plaj etrafında birçok Otel, Pansiyon, restoran ve eğlence mekânları bulunmaktadır.

                     Ören Halk Plajı Giriş Ücreti                          

 Halk Plajı olduğu için Giriş ÜCRETSİZDİR.

        Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri 2023 Yılı         

Özel işletmeler tarafından kiralanan Şemsiye ve Şezlonglar 2023 yılı itibari ile;

2 Şezlong 1 Şemsiye 150 TL olarak fiyatlanmaktadır.

                 Ören Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?                    

Plaj, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçe sınırlarındadır. Buraya gelmek için tek yapmanız gereken Balıkesir il merkezinde bulunan ilçe otogarına gidip Burhaniye ilçesine Giden araca binerek Burhaniye İlçesine gelmek olacak.

Burhaniye ilçe merkezi ile Halk Plajı arası ortalama 4 km mesafededir. Burhaniye ilçe merkezinden Kalkan ve Ören Halk Plajına giden Dolmuşlara binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.