Anasayfa / Balıkesir / Ören Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Burhaniye – Balıkesir

Ören Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Burhaniye – Balıkesir

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Ören Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                        Ören Halk Plajı Nerede?                             

Ören Halk Plajı, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçe sınırlarındadır. Burhaniye ilçesinde bulunan ve Yöre halkı tarafından En çok tercih edilen Mavi Bayraklı Halk Plajıdır.

               Ören Halk Plajı Hakkında Bilgiler                  

Ören Halk Plajı, Sığ Denizi, İnce Kumlu yapısı, Mavi Bayrak almış Denizi ile görülmesi gereken yerlerden biridir. Enine ve Boyuna oldukça geniş bir sahili bulunmaktadır. Halk Plajı olması sebebiyle Belediye tarafından Ücretsiz olarak kullanımı sağlanan Duşluklar, Soyunma Kabinleri ve WC bulunmaktadır. Kendi Şemsiyenizi, Havlunuzu ve Kap sandalyenizi alıp denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Ören Halk Plajında Ücretli işletmelerde bulunmaktadır. Şemsiye & Şezlong buralardan kiralayabilirsiniz. Plaj etrafında birçok Otel, Pansiyon, restoran ve eğlence mekânları bulunmaktadır.

OKUMALISIN  Kars'ta Gezilecek En İyi 10 Yer?

          Burhaniye Ören Halk Plajı Giriş Ücreti           

 Halk Plajı olduğu için Giriş ÜCRETSİZDİR.

Ören Halk Plajı Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri 2021

Özel işletmeler tarafından kiralanan Şemsiye ve Şezlonglar 2021 yılı itibari ile 2 Şezlong 1 Şemsiye 60 TL olarak fiyatlanmaktadır.

                 Ören Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?                    

Ören Halk Plajı, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçe sınırlarındadır. Buraya gelmek için tek yapmanız gereken Balıkesir il merkezinde bulunan ilçe otogarına gidip Burhaniye ilçesine Giden araca binerek Burhaniye İlçesine gelmek olacak.

Burhaniye ilçe merkezi ile Ören Halk Plajı arası ortalama 4 km mesafededir. Burhaniye ilçe merkezinden Kalkan ve Ören Halk Plajına giden Dolmuşlara binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Mehmet Akif Ersoy Evi ve Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Çanakkale

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Mehmet Akif Ersoy evi ve Müzesi  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir