Osmaneli İçmeleri Nerede – Nasıl Gidilir – Bilecik Gezilecek Yerler

Osmaneli İçmeleri Nerede – Nasıl Gidilir – Bilecik Gezilecek Yerler

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Osmaneli İçmeleri Nerede – Nasıl Gidilir – Soğuk İçmelerinin Faydaları Neler? bu konular hakkında bilgiler vereceğiz.

İçmeler, Bilecik ilinin Osmaneli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Şifalı içmeler olarak isimlendirilmektedir.

Burada bulunan sularda yapılan tahlil sonuçlarından mide, böbrek taşı ve dermatolojik rahatsızlıklara karşı iyi geldiği söylenmektedir. Suyu, sodyum klorür içeren soğuk sular grubuna dâhildir. İçmelerinin suyu yaklaşık 15-20 derecedir. Osmaneli Belediyesi tarafından buraya sosyal tesisler inşa edilmiştir. Mevcut alanda günübirlik gidildiğinde duş, wc gibi servis almak mümkündür.

Bulunan imkânlarından dolayı Osmaneli İçmeleri birçok yerli turist tarafından ziyaret edilmektedir. İçmeler sağlık turizmi açısından bölgeyi ziyaret edilebilir duruma getirmiştir.

                     Osmaneli İçmeleri’ne Nasıl Gidilir?               

Bilecik ilinin Osmaneli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta yer almaktadır.

Soğuk Su İçmeleri’ne gitmek için öncelikle Bilecik merkeze gelmeniz gerekmektedir. Osmaneli ilçesi Bilecik il merkezine 34 km uzaklıkta yer almaktadır. Buradan Osmaneli minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

                         Yol Tarifi / Google Haritalar                     

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.