Anasayfa / Bilecik / Osmaneli İçmeleri Nerede-Nasıl Gidilir?

Osmaneli İçmeleri Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Osmaneli İçmeleri Nerede-Nasıl Gidilir? – Bilecik Gezi Rehberi  hakkında bilgiler vereceğiz.

Osmaneli İçmeleri (Soğuk Su İçmeleri)

Osmaneli İçmeleri(Soğuk Su İçmeleri) Bilecik ilinin Osmaneli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta yer almaktadır.

Şifalı içmeler olarak isimlendirilmektedir. Burada bulunan sularda yapılan tahlil sonuçlarından mide, böbrek taşı ve dermatolojik rahatsızlıklara karşı iyi geldiği söylenmektedir. Suyu, sodyum klorür içe¬ren soğuk sular grubuna dâhildir. İçmelerinin suyu yaklaşık 15-20 derecedir. Osmaneli Belediyesi tarafından buraya sosyal tesisler inşa edilmiştir. Mevcut alanda günübirlik gidildiğinde duş, wc gibi servis almak mümkündür.

Bulunan imkânlarından dolayı Osmaneli İçmeleri birçok yerli turist tarafından ziyaret edilmektedir. İçmeler sağlık turizmi açısından bölgeyi ziyaret edilebilir duruma getirmiştir.

Osmaneli İçmeleri (Soğuk Su İçmeleri) Nerede ve Nasıl Gidilir?

Osmaneli İçmeleri(Soğuk Su İçmeleri) Bilecik ilinin Osmaneli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta yer almaktadır.

Osmaneli İçmeleri(Soğuk Su İçmeleri)’ne gitmek için öncelikle Bilecik merkeze gelmeniz gerekmektedir. Osmaneli ilçesi Bilecik il merkezine 34 km uzaklıkta yer almaktadır. Buradan Osmaneli minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Ravanda Kalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir