Osmaniye Masal Park Nerede – Nasıl Gidilir- Giriş Ücreti

Osmaniye Masal Park Nerede – Nasıl Gidilir- Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Osmaniye Masal Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Açılış / Kapanış Saatleri – Masal Park alanı içinde bulunan Oyun Alanları konuları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Osmaniye Masal Park Nerede?

Masal Park, Osmaniye ilinin Merkezinde Osmaniye Valiliğinin Hemen yanında bulunmaktadır. Musa Şahin Bulvarı üzerinde bulunuyor.

2018 yılında açılışı yapılan park Ülkemizin ilk Temalı Parkı olarak bilinmektedir. 35 bin m2lik bir alan içinde 21 farklı oyun ünitesinden oluşmaktadır.

Türkiye’nin 7 bölgesi üzerine kurulmuş bir tema alanıdır. Ülkemizin her bölgesinden önemli eserler sergilenmektedir. Çocuklarımız Bu yönüyle hem kültürel anlamda bilgi ediniyor hem de eğlenceli vakit geçiyor.

Peki; Masal Park alanı içerisinde; Akülü arabalar, İlüzyon Müzesi, Panayır Oyunları, Kepçe oyunu, Sualtı Dünyası, Zıpline, Trambolin Konuşan Ağaç, Hezerfen Kulesi, Çarpışan arabalar ve atlıkarınca gibi birçok eğlenceli alanlar yer almaktadır. Bileklik sistemi ile hizmet veriliyor. Size verilen bileklik ile gün boyu eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Masal Park Eğlence Üniteleri

  • Anadolu Ekspres
  • Van Gölü Canavarı
  • Uludağ Tırmanma
  • Pamukkale Su Macerası
  • Nuh’un Gemisi
  • Manavgat Turu
  • Minik Kütahya
  • Kapadokya Balonu
  • Hızlı Taka
  • Boğaz Gezintisi

Osmaniye Masal Park Giriş Ücreti

Tam Gün …. 400 TL (01.01.2024 fiyatıdır. Yıl içinde değişiklik olabilir)

Park Açılış / Kapanış Saatleri

09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim: 0 328 888 00 32

Osmaniye Masal Park’a Nasıl Gidilir?

Park, Osmaniye ilinin Merkezinde Osmaniye Valiliğinin Hemen yanında bulunmaktadır. Musa Şahin Bulvarı üzerinde bulunuyor.

Dolmuş ile Gidecekler;

Üniversiteden Çarşıya giden Dolmuşlara bindiğinizde sizi Masal Parka götürecektir.

Yol Tarifi / Google Haritalar 

 

 

 

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.