Palamur Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Piknik – Kamp?

Palamur Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Piknik – Kamp?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Palamur Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Neler Yapılır – Kamp ve Piknik Alanları? hakkında bilgiler vereceğiz.

Palamur Koyu Nerede;

Palamur Koyu, Kocaeli ili Kandıra ilçesinde Seyrek Köyü yakınındadır. Seyrek Sahilinden kısa bir yürüyüş ile bu koya ulaşabilirsiniz.

Palamur Koyu Hakkında;

El Değmemiş bir güzellik olan bu koy sizleri doğa ile iç içe bırakmaktadır. Çevresinde hiçbir işletme olmadığından dolayı az sayıda kişi tarafından bilinmektedir. Koy çevresinde WC, Duşluk veya Giyinme kabini dahil hiçbir şey yoktur. Yüzmeyi bilenlerin veya doğa da sakin bir yer de olmak isteyenlerin tercih edeceğini gizli bir cennettir. Çok sayıda Kayalık alan bulunuyor. Koy kenarında Piknik yapabilirsiniz.

Palamur Koyunda Kamp  Yapılır mı?

Sorunun cevabı evet. Güzel bir kamp yeri olacağını da söyleyebiliriz. Ateş yakabilirsiniz. Telefon Çekiyor.  WC, Çeşme vs. Olmadığını tekrar söyleyelim. Gitmeden önce Seyrek Köyünden veya Sahil kenarından tüm ihtiyaçlarınızı alıp gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Palamur Koyu’na Nasıl Gidilir?

Palamur Koyu, Kocaeli ili Kandıra ilçesinde Seyrek Köyü yakınındadır. Seyrek Sahiline geldiyseniz eğer hemen yakınındadır. Kandıra ilçesinden Seyrek Sahiline kalkan Minibüsler ile yakın bir konuma kadar gelebilir. Oradan yürüyebilirsiniz.

OKUMALISIN  Şiran Tomara Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti -GÜMÜŞHANE?

 

Şahsi Aracı ile Gelecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.