Paşa Piknik ve Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir?

Paşa Piknik ve Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Paşa Piknik ve Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir? Sivas’ta  Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Paşa Piknik ve Mesire Alanı, Sivas ilinin merkezine bağlı  Dört eylül Köyü sınırları içerisindedir. Şehrin gürültüsünden uzakta sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

İster kahvaltı yapmak için gelin, istersniz Mangal yapmak için ihtiyaçlarınızı karşılayacak her detay bulunuyor. Beton dökmeden Mangallıklar, Kapalı Çardaklar, Bank, Çeşme, yürüyüş Parkuru, Mescid ve Çocuk oyun alanlarıyla bir mesire alanında bulabileceğiniz her detay bulunuyor.

Mesire ve Piknik Alanında sizlerin görmesini istediğimiz Hobiit Evleri şeklinde yapılan konaklama olarak kullanılan yerler bulunuyor. Buraları görebilirsiniz. Ayrıca, Yapay olarak yapılan bir şelale var piknik alanına renk katıyor, gittiğiniz de orayı da gezmelisiniz. Fotoğraflar da güzel kareler yakalayacaksınız.

Paşa Piknik ve Mesire Alanı Giriş Ücreti;

Piknik Alanına Giriş Ücretsizdir. Fakat, Araç ile geleceklerden cüzi miktarda bir ücret alınmaktadır.

Araç ile Girişlerde 5 TL alınıyor.

Paşa Piknik ve Mesire Alanı’na Nasıl Gidilir;

Paşa Piknik ve Mesire Alanı, Sivas ilinin merkezine bağlı  Dört eylül Köyü sınırları içerisindedir. Şehir merkezine 10 km uzaklıkta olup ulaşım oldukça kolaydır. Şahsi aracıyla gelecekler, Niksar Caddesinden Sivas-Karaçınar Yolundan devam ettiklerinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım  şansı bulunmuyor.

OKUMALISIN  Kaputaş Plajı Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Kamp Alanı?

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.