Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – SİVAS

Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – SİVAS

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                 Mesire Alanı Hakkında Bilgiler                        

Mesire Alanı, Sivas ilinin merkezine bağlı  Dört eylül Köyü sınırları içerisindedir. Şehrin gürültüsünden uzakta sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

İster kahvaltı yapmak için gelin, isterseniz Mangal yapmak için ihtiyaçlarınızı karşılayacak her detay bulunuyor. Beton dökmeden Mangallıklar, Kapalı Çardaklar, Bank, Çeşme, yürüyüş Parkuru, Mescid ve Çocuk oyun alanlarıyla bir mesire alanında bulabileceğiniz her detay bulunuyor.

Mesire ve Piknik Alanında sizlerin görmesini istediğimiz Hobiit Evleri şeklinde yapılan konaklama olarak kullanılan yerler bulunuyor. Buraları görebilirsiniz. Ayrıca, Yapay olarak yapılan bir şelale var piknik alanına renk katıyor, gittiğiniz de orayı da gezmelisiniz. Fotoğraflar da güzel kareler yakalayacaksınız.

                Paşabahçe Mesire Alanı Giriş Ücreti                

Piknik Alanına Giriş Ücretsizdir. Fakat, Araç ile geleceklerden cüzi miktarda bir ücret alınmaktadır.

  Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’na Nasıl Gidilir? 

Mesire Alanı, Sivas ilinin merkezine bağlı  Dört eylül Köyü sınırları içerisindedir. Şehir merkezine 10 km uzaklıkta olup ulaşım oldukça kolaydır.

Şahsi aracıyla gelecekler, Niksar Caddesinden Sivas-Karaçınar Yolundan devam ettiklerinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım  şansı bulunmuyor.

Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.