Pendik Yaşam Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Pendik Yaşam Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Pendik Yaşam Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik Alanları – Pendik Vadisinde Neler Yapılır? Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                   Pendik Yaşam Vadisi Nerede?                        

Yaşam Vadisi, İstanbul ilinin Avrupa Yakasında Beylikdüzü ilçesi sınırları içerisinde Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunuyor.

Yaşam Vadisi, İnsanların Yeşil alan içinde huzurla dinlenebildiği, gezebildiği,  spor yapabildiği hatta sosyalleştiği yeni bir alan olarak yerini aldı. Etaplar Tamamlandığında 650 bin m2’lik bir alanı kapsayacak olması ile geniş bir yaşam alanı oluşturacaktır.

Yaşam Vadisinde Neler Yapılır?

Çocuk Oyun Alanları, Gezi, Yürüyüş Parkuru, Bisiklet sürme alanı, , Fitness alanı, Mesire Alanlarını içine alan büyük bir komplekstir. Çocuklar için düşünülen Basketbol, Futboll, Voleybol, Tenis Oyun alanları, bulunuyor.

Vadi içinde Ayrıca 3 katlı Ahşap Seyir Terası, Japon Parkı, Süs Havuzu, Gölet içinde yüzen Japon Balıkları ve Eski KKTC Cumhurbaşkanı Rauf DENKTAŞ anısına ait heykel ve bilgiler yer almaktadır. Yaşam Vadisi içerisinde Çay – Kahve atıştırmalık alacağınız yerler bulunuyor.

Pendik Yaşam Vadisi’nde Mangal Yapılıyor mu?

Semaver & Mangal yapmak, Ateş yakmak YASAKTIR.

Evinizden getirdiğiniz ürünler ile Piknik yapabilirsiniz. Tüp getirip Çay Demleyebilirsiniz.

             Pendik Yaşam Vadisi Giriş Ücreti                      

Giriş ÜCRETSİZDİR.

        Pendik Yaşam Vadisi’ne Nasıl Gidilir?              

Vadi, İstanbul ilinin Avrupa Yakasında Beylikdüzü ilçesi sınırları içerisinde Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunuyor.

Avrupa Yakasında Bulunan Yaşam Vadisine Nasıl Gidbiliriz….

Otobüs İle Gidecekler;

Avcılar – Büyükçekmece İlçelerine giden Otobüslerine binmelisiniz. 34C ve 34BZ hatlarına bindiğinizde Cumhuriyet Mahallesi durağında inmeniz yeterli olacaktır. 303A – 400A – 448 ve Beylikdüzü-Zincirlikuyu Otobüs hatları ile de Yaşam Vadisine ulaşabilirsiniz.

Marmaray İle Gidecekler;

Gebze – Halkalı arası hareket eden hatta bindikten sonra; Küçükçekmece Durağında inip, 34BZ metrobüs hattını kullanarak yakın bir konuma kadar ulaşabilirsiniz.

Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yol Tarifi / Google Haritalar

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.