Polonez City Doğa Yaşam Alanı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti 2024

Polonez City Doğa Yaşam Alanı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti 2024

Sevgili  Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Polonez City Doğa Yaşam Alanı Nerede – Nasıl Gidilir –  Giriş Ücreti – Mini Hayvanat Bahçesi – Doğal Alanları ve Hobbit Evler hakkında bilgiler vereceğiz.

    Polonez City Doğa Yaşam Alanı Nerede?   

Polonezcity, İstanbul ilinin Beykoz ilçesi sınırları içerisinde Polonezköy Tabiat Parkında  olarak bilinen yerin hemen yakınında bulunmaktadır. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne bağlı Tabiat Parkı, Doğa ve Yaşam alanı olarak bilinen bir yerdir.

Doğa Yaşam Alanında; Restoran, Cafe, Piknik Alanı, Hobbit evleri, Çocuk Oyun Alanları, Basketbol – Voleybol Sahası, Yürüyüş Alanları, Binicilik, Piknik ve Mangal Alanları ile hizmet vermektedir.

Polonez City Doğa Yaşam Alanı

Polonez City Doğa Yaşam Alanı

Çam Ağaçları arasında doğa ile iç içe vakit geçirmek mi istiyorsunuz. Burası tam size göre bir yer. Özellikle Çocuklu aileler tarafından keyifli vakit geçirebilecekleri bir yerdir.

Polonezcity içerisinde Masa kiralayarak evinizden getirdiğiniz (ET – Tavuk – Balık) ürünler ile Mangal yapabilirsiniz. Ya da Piknik yapabilirsiniz.

Mangal ve piknik alanı 6 ve 8 kişiliktir. Fiyata dahil olan hizmetler;

• masa örtüsü
• çatal ve bıçak
• Tuz
• köz
• ızgara teli ve Maşası

Daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0216 334 04 00 nolu sabit numaramızı arayabilir veya 0501 324 04 00 numarasından ulaşabilirsiniz.

              Polonez City Hobbit Evleri              

Ülkemizde sayıları bir hayli çoğalan Hobbit evlerinin bir yenisi de İstanbul’da açıldı. İstanbul’un ilk Hobbit Evi desek hiç yanlış olmaz. Doğanın içinde bu tatlı evleri görmek isterseniz, Polonezcity’e gelmeniz yeterli olacaktır.

        Polonez City Doğa Yaşam Alanı Giriş Ücreti          

 Araç ile Giriş 100 TL’dir. (2022 Yılı Haziran Ayı itibariyle)

Yaya ile Giriş 35 TL 

İletişim: 0216 334 04 00

09.00 – 22.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

    Polonez City Doğa Yaşam Alanı’na Nasıl Gidilir?  

Polonezcity, İstanbul ilinin Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunuyor. Buraya ulaşım sadece Şahsi araçlar ile olmaktadır.

Toplu Taşıma ile Gidecekler; Maalesef böyle bir imkân yok. Tek Alternatif Beykoz – Kavacık veya Çavuşbaşına kadar otobüs ile gelip buradan Taksi ile gelmenizdir.

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

YOL TARİFİ / GOOGLE HARİTALAR

İstanbul’da Hobbit Evi Var mı?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.