Poyrazköy Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir -Giriş Ücreti-İstanbul

Poyrazköy Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir -Giriş Ücreti-İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Poyrazköy Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

      Poyrazköy Kadınlar Plajı Hakkında Bilgiler        

İstanbul’un Beykoz semtinde sadece bayanların girebileceği şekilde planlanmış bir plajdır burası, Poyrazköy plajının kumlu plajı, muhteşem denizi ve piknik alanlarıyla görülmeye değer güzellikte bir yerdir. Haftanın 7 günü bayanların rahatça girebileceği bu yer, birçok plaja göre konum itibari ile da kolay ve sosyal imkânlar bakımdan daha fazla olanağa sahiptir. Özellikle piknik yapılabilen bir yer olması sebebiyle getireceğiniz piknik malzemeleriyle masalarda oturarak hem piknik yapabiliri hem de denize girebilirsiniz. Mangal yapmak kesinlikle yasaktır.

İçerisinde bulunan işletme tarafından kiralayabileceğiniz Şezlonglar, Şemsiyeler, Duşlar, Kafeteryalar, Özel aktiviteler için ekipmanlar bulunmaktadır. Plajın kumsalından bahsedecek olursak, 15-20 metre genişliğinde 150 metre uzunluğunda kumla kaplanmış sahili bulunur, denizi taşlıktır. Plajında ki ince kum küçük çocuklar için tam bir oyun alanıdır.

        Poyrazköy Kadınlar Plajı Giriş Ücreti 2022         

0-6 yaş arası ücretsiz,

10 yaş üzeri plaj girişinde kimlik kontrol zorunluluğu olduğu için  tam ücret alınmaktadır.

Poyrazköy Kadınlar plajına tur firmalarıyla da gidebilirsiniz. Bulunduğunuz ilçeden sizleri alıp akşam saatlerinde geri aynı yere bırakıyorlar.

Giriş Ücreti Kişi Başı 55 TL

          Poyrazköy Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?         

İstanbul’un Anadolu yakasının kuzeyinde Beykoz da bulunur.

Anadolu yakasından Kadıköy-Üsküdar’dan gelecekler, Anadolu feneri yolunu takip ederek, poyraz yoluna doğru ilerledikten sonra merkez caddesine doğru geldiğinizde hemen sahil kenarında bulunuyor Poyrazköy kadınlar plajı.

Avrupa Yakasından gelecekler, 3. Köprü olan Yavuz Sultan Selim köprüsünden karşıya geçtikten sonra ilk dönüş sapağından dönüp Poyraz yoluna girerek merkez caddesi boyunca ilerleyiniz.

Otobüsle Gidecekler, Poyrazköy otobüslerine Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesinden kalkan 135 nolu otobüs hattına kullanarak, İstinye Park Sarıyer 29P nolu otobüs hattını kullanarak, gelebilirler.

Kadıköy- Poyrazköy  plajı arası 43 km,

Üsküdar- Poyrazköy  plajına arası 36 km,

Sarıyer- Poyrazköy  plajı arası 42 km,

Ümraniye- Poyrazköy  plajı arası 30 km uzaklıktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.