Pula Bungalov Nerede – Nasıl Gidilir?

Pula Bungalov Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Pula Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir? Konaklama ve Kahvaltı imkanları Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Pula Bungalov Evleri, Rize İlinin Çamlıhemşin İlçesi Dikkaya Köyü sınırlarında bulunmaktadır. Pula Bungalov, Muhteşem doğası eşliğinde sizleri şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta huzur dolu vakit geçirmenizi sağlayan bir yerdir.

Pula Bungalov Konaklama Hakkında;

Yaşam Bungalov Evleri, Fırtına Deresine sıfır noktada bulunması sebebiyle konum itibari ile harika bir konumdadır. Özellikle Dere kenarında yapacağınız kahvaltı sizin bütün yorgunluğunuzu alacaktır. Bungalov Evler toplam iki tanedir. Evler Dubleks tarzındadır ve 5 kişiye kadar kalınıyor.  Ahşap Evler içerisinde, Kilima, Tv, Yatak Odası, Banyo, Mutfak , mini bar bulunmaktadır. Evin içinde En dikkat çeken kısmı Şömine tarzındaki kuzinedir. Kuzineye odun atıp bu keyifli ortamı romantik hale getiriyorlar.(Ateş söndükçe odun atabiliyosunuz) Bu ortam da kahve içmek çok keyifli.

Hava şartları iyi olduğu sürece Fırtına Deresinin hemen yanında Kahvaltı yapıyorsunuz. Yağışlı veya aşırı soğuk zamanlarda Kahvaltı sunumlarını Konakladığınız alanın az ilerisinde bulunan Yeşil vadi restoranta hizmet veriliyor.  (Aracı olmayanları kendi araçları ile götürüyorlar)

OKUMALISIN  Tabiat Bungalov Nerede - Nasıl Gidilir?

Pula Bungalov Konaklama Fiyatları,

Bungalov Evlerde Konaklama, 2 kişi 500 TL ( Serpme Kahvaltı Dahil)

3 kişi ve üzerinde Kişi Başı 200 TL alınıyor.

Maksimum 5 kişi kalabilirsiniz.

Pula Bungalov İletişim Bilgileri,

Tel: 0537 058 97 07

Adres: Ardeşen-Çamlıhemşin Yolu üzeri, 17.km No:30 Çamlıhemşin – Rize

Pula Bungalov’a Nasıl Gidilir;

Pula Bungalov Evleri, Rize İlinin Çamlıhemşin İlçesi Dikkaya Köyü mevkisinde bulunmaktadır. Buraya Gelmek için, Ayder – Çamlıhemşin Dolmuşları ile gelebilirsiniz.

Rize  Otobüsleri ile Gelecekseniz eğer, Pazar  İlçe merkezinde inip, Çamlıhemşin Dolmuşları ile veya Taksi ile ( 60 TL) gelebilirsiniz.

Şahsi Aracıyla Gelecekler, Rize il merkezinden Ardeşan ilçesi sonrasında Çamlıhemşin yolu güzergahını takip ederek kolayca gelebilirsiniz.

Çamlıhemşin – Pula Bungalov Arası ortalama 40 km uzaklıktadır.

Rize – Pula Bungalov Arası 65 km uzaklıktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.