Reisler Okçular Gölet’i Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – SAKARYA

Reisler Okçular Gölet’i Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – SAKARYA

Sevgili  Seyyahlar bu yazımızda  Reisler Okçular Gölet’i Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp & Piknik Alanları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                       Reisler Okçular Gölet’i Nerede?                  

Sakarya ilinin Kaynarca ilçe sınırları içerisinde bulunuyor.  Halk arasında Mesire ve Piknik Alanı olarak bilinen bir yerdir.

                           Gölet’i Hakkında Bilgiler                          

Gölet, genel olarak hafta sonu yoğun olan bir yerdir. Kamp – Piknik yapmak, Balık tutmak için gelinen ayrıca doğa yürüyüşleri yapılabilen doğa harikası bir yerdir.

Sakarya ilinde doğa ile baş başa kalabileceğiniz yerler arsında desek hiç yanlış olmaz. Herhangi bir işletme olmadığını belirtelim. Giderken hazırlıklı gitmenizde fayda var.

          Reisler Okçular Gölet’inde Kamp Yapılır mı?         

Evet Yapılır.

Kamp yapmak ücretsizdir. Doğa ile baş başa kalacağınız bir yer. Gelirken tüm ihtiyaçlarınızı almanızı öneriyoruz. Ateş Yakmak serbest, Çeşme ve WC yoktur. Kamp yapacaklar Odun sıkıntısı çekebilir, gelirken hazırlıklı olun ayrıca gece biraz serin oluyor, kalın bir şeyler getirmenizi tavsiye ediyoruz.

              Reisler Okçular Gölet’i Giriş Ücreti                     

Giriş ÜCRETSİZDİR.

               Reisler Okçular Gölet’ine Nasıl Gidilir?            

Sakarya ilinin Kaynarca ilçe sınırları içerisinde bulunuyor.  Kaynarca ilçe merkezine 30 km uzaklıkta olup, Müezzinler ve Okçular köylerine yakın bir konumdadır. Herhangi bir toplu taşıma aracı gitmiyor.

Şahsi aracı ile gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.