Rohan Dilek Türk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti-Marmaris-Muğla

Rohan Dilek Türk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti-Marmaris-Muğla

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Rohan Dilek Türk Plajı  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Sahil – Plaj hakkında bilgiler vereceğiz.

    Rohan Dilek Türk Plajı Nerede?    

Rohan Dilek Türk Plajı, Muğla ilinin Marmaris ilçe sınırlarında bulunmaktadır.  Tekne turu yapanların gözdesi olan bu essiz güzellikteki yerde bir tarafın denize bir tarı körfeze bakmaktadır.

Rohan Dilek Türk Plajı Hakkında Bilgiler

Rohan Plajı, Cennetten bir köşe desek hiçte yanlış olmaz. Sessiz sakin bir yer olduğundan dolayı çok fazla kişi bilmiyor. Genel olarak Tekne turu yapan tekneciler, Kampçılar ve Karavan ile konaklayanların gözdesi durumundadır.

Rohan Dilek Türk Plajı’ndan bahsedecek olursak, Rohan Plajı’nı sahili küçük bir yer olduğundan dolayı sahilinde herhangi bir işletme bulunmuyor. Şemsiye & Şezlong gibi donanımlar bulunmuyor. Duşluk – WC yoktur. Tamamen doğa ile baş başa olacağınız bir yer diyebiliriz.

Rohan Plajı’nın Denizinden bahsedecek olursak; Genel olarak taşlık bir sahili var. Denizin içerisinde genel olarak taşlıktır. Suyu ise bir o kadar berrak olduğunu söyleyelim. Rohan Plajı’nda 2 yerde denize girebilirsiniz. Sol taraf biraz dalgalı iken sağ taraf sığ ve dalgasızdır.

OKUMALISIN  Romanya Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Not: Dalış için uygun olan bu yere giderken Palet ve Şnorkel’inizi mutlaka yanınızda götürmelisiniz. Ayrıca Kamp Sandalyesi ve Masanızı da götürmeyi unutmayınız.

Rohan Dilek Türk Plajı Giriş Ücreti

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Rohan Dilek Türk Plajı Şemsiye & Şezlong Ücretleri

Şemsiye & Şezlong hizmeti yoktur.

Rohan Dilek Türk Plajı’na Nasıl Gidilir?

Rohan Dilek Türk Plajı, Muğla ilinin Marmaris ilçe sınırlarında bulunmaktadır.  Ulaşım Tekne ve şahsi araçlar ile yapılmakta olup, Toplu taşıma araçları gitmiyor.

Marmaris  – Datça yolundan gittiğinizde D Maris Bay ile MTA Marmaris Kampı (Atıl Durumda) arasında kalmaktadır. Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.