Rohan Dilek Türk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MUĞLA

Rohan Dilek Türk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MUĞLA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Rohan Dilek Türk Plajı  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp Alanı – Sahil – Plaj hakkında bilgiler vereceğiz.

                  Rohan Dilek Türk Plajı Nerede?                  

Plaj, Muğla ilinin Marmaris ilçe sınırlarında bulunmaktadır.  Tekne turu yapanların ve Kamp yapanların gözdesi olan bu essiz güzellikteki yerde bir tarafın denize bir tarı körfeze bakmaktadır.

                                 Plaj Hakkında Bilgiler                          

Plaj, Cennetten bir köşe desek hiçte yanlış olmaz. Sessiz sakin bir yer olduğundan dolayı çok fazla kişi bilmiyor. Genel olarak Tekne turu yapan tekneciler, Kampçılar ve Karavan ile konaklayanların gözdesi durumundadır.

Plaj’dan bahsedecek olursak, Plajın sahili küçük bir yer olduğundan dolayı sahilinde herhangi bir işletme bulunmuyor. Şemsiye & Şezlong gibi donanımlar bulunmuyor. Duşluk – WC yoktur. Tamamen doğa ile baş başa olacağınız bir yer diyebiliriz.

Rohan Plajı’nın Denizinden bahsedecek olursak; Genel olarak taşlık bir sahili var. Denizin içerisinde genel olarak taşlıktır. Suyu ise bir o kadar berrak olduğunu söyleyelim. Rohan Plajı’nda 2 yerde denize girebilirsiniz. Sol taraf biraz dalgalı iken sağ taraf sığ ve dalgasızdır.

Not: Dalış için uygun olan bu yere giderken Palet ve Şnorkel’inizi mutlaka yanınızda götürmelisiniz. Ayrıca Kamp Sandalyesi ve Masanızı da götürmeyi unutmayınız.

                Rohan Dilek Türk Plajı Giriş Ücreti                    

Giriş ÜCRETSİZDİR.

                             Şemsiye & Şezlong Ücretleri                    

Şemsiye & Şezlong hizmeti yoktur.

                  Rohan Dilek Türk Plajı’na Nasıl Gidilir?       

Plaj, Muğla ilinin Marmaris ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Ulaşım Tekne ve şahsi araçlar ile yapılmakta olup, Toplu taşıma araçları gitmiyor.

Marmaris  – Datça yolundan gittiğinizde D Maris Bay ile MTA Marmaris Kampı (Atıl Durumda) arasında kalmaktadır. Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.