Safranbolu Ters Ev (Konak) Nerede – Nasıl Gidilir?

Safranbolu Ters Ev (Konak) Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Safranbolu Ters Ev (Konak) Nerede – Nasıl Gidilir? – Karabük Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Safranbolu Ters Ev (Konak) Hakkında Bilgiler;

Safranbolu Ters Ev (Konak), Karabük ilinin Safranbolu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Safranbolu sınırları içerisinde bulunan Cam teras mevkiindedir. Karabük il merkezine 15 km mesafede yer alır. Safranbolu merkeze yaklaşık olarak 5 km mesafededir.

Safranbolu Ters Ev (Konak) işletmecisi burada farklı bir hava oluşturmaya çalışmış. Ev Safranbolu tarihi konaklarının yapısına uygun olarak inşa edilmiştir. Evin iç kısmı yöresel eşyalar kullanılarak dekore edilmiş. Ayrıca burada buluna eşyalar tamamen işletmecinin ve ailesinin eski dönemde kullandıkları eşyalardan oluşuyor. 1980 li yıllar canlandırılmaya çalışılmış. Bu sebeple buraya bu dönemde çocukluğunu yaşayan misafirler daha ağırlıklı olarak gelmektedir.

Ev yaylı bir sistem ile yapılmıştır. Bu özelliği sayesinde sallanmaktadır. Çocuklu aileler tarafından yoğun şekilde ziyaret edilmektedir. Fotoğraf makinelerinizi getirmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca fotoğraf çekiminde yardım istemeyi de unutmayın. Merdivenlerden inerken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

OKUMALISIN  Burdur İnsuyu Mağarası Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Ziyaret Saati?

Safranbolu Ters Ev (Konak) Çalışma Saatleri

  • Pazartesi           08:00- 20:00
  • Salı                     08:00- 20:00
  • Çarşamba          08:00- 20:00
  • Perşembe          08:00- 20:00
  • Cuma                  08:00- 20:00
  • Cumartesi          08:00- 20:00
  • Pazar                  08:00- 20:00

Telefon Numarası:  0532 670 74 77

Safranbolu Ters Ev (Konak) Giriş Ücreti

Safranbolu Ters Ev (Konak), Giriş Ücreti Tam 10 TL dir. Ayrıca 0-5 yaş arası çocukların girişi ücretsizdir.

Safranbolu Ters Ev (Konak) Nerede?

Safranbolu Ters Ev (Konak), Karabük ilinin Safranbolu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Safranbolu sınırları içerisinde bulunan Cam teras mevkisindedir. Karabük il merkezine 15 km mesafede yer alır. Safranbolu merkeze yaklaşık olarak 5 km mesafededir.

Safranbolu Ters Ev (Konak) Nasıl Gidilir?

Buraya hususi araç ya da toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi araç ile gelmek isteyenler Safranbolu merkezden İncekaya Cd. Üzerinden yol alarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Ulaşım çok kolaydır. Cam teras yolu üzerindedir. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler şehir içi minibüsleri ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

OKUMALISIN  Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede - Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.