Safranbolu Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti 2023

Safranbolu Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti 2023

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Safranbolu Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saatleri – Evin Mimarisi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Karabük ilinin Safranbolu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Safranbolu sınırları içerisinde bulunan Cam teras mevkiindedir. Karabük il merkezine 15 km mesafede yer alır. Safranbolu merkeze yaklaşık olarak 5 km mesafededir.

Ters Ev işletmecisi burada farklı bir hava oluşturmaya çalışmış. İlçede bulunan tarihi konaklarının yapısına uygun olarak inşa edilmiştir. Evin iç kısmı yöresel eşyalar kullanılarak dekore edilmiş. Ayrıca burada buluna eşyalar tamamen işletmecinin ve ailesinin eski dönemde kullandıkları eşyalardan oluşuyor. 1980 li yıllar canlandırılmaya çalışılmış. Bu sebeple buraya bu dönemde çocukluğunu yaşayan misafirler daha ağırlıklı olarak gelmektedir.

Ev yaylı bir sistem ile yapılmıştır. Bu özelliği sayesinde sallanmaktadır. Çocuklu aileler tarafından yoğun şekilde ziyaret edilmektedir. Fotoğraf makinelerinizi getirmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca fotoğraf çekiminde yardım istemeyi de unutmayın. Merdivenlerden inerken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Haftanın Yedi Günü 09.00 – 19. 00 Saatleri arasında hizmet vermektedir.

Telefon Numarası:  0532 670 74 77

        Safranbolu Ters Ev Giriş Ücreti 2023 Yılı           

 Tam 40 TL, Öğrenci 30 TL

Ayrıca 0-5 yaş arası çocukların Giriş ücretsizdir.

(Not: Fiyatlar 2023 Yılı Haziran ayına aittir.)

                  Safranbolu Ters Ev Nerede?                        

Cam teras olarak bilinen mevkidedir. Karabük il merkezine 15 km mesafede yer alır. Safranbolu merkeze yaklaşık olarak 5 km mesafededir.

             Safranbolu Ters Ev Nasıl Gidilir?                     

Buraya hususi araç ya da toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi araç ile gelmek isteyenler Safranbolu merkezden İncekaya Cd. Üzerinden yol alarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Ulaşım çok kolaydır. Cam teras yolu üzerindedir.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler şehir içi minibüsleri ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

                     Yol Tarifi / Google Haritalar                      

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.