Sakar Seyir Terası Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kahvaltı – Muğla

Sakar Seyir Terası Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kahvaltı – Muğla

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sakar Seyir Terası Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kahvaltı ve Piknik Alanları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                       Sakar Seyir Terası Nerede?                          

Muğla ilinin Ula ilçe sınırında bulunuyor. Seyir Terasında muhteşem bir doğa manzarası hem  de burada bulunan restoranda kahvaltı yapıp bir şeyler içebilirsiniz.

Akyaka, Azmak nehri, Gökova‘yı kuş bakışı izleyebileceğiniz harika bir terastır. Gün doğumu ve Gün batımlarını burada izleyebilir güzel kareler yakalayabilirsiniz. Seyir Terası içerisinde bir de işletme bulunmaktadır. Burada Kahvaltı yapabilir, Çay – Kahve içerek bu güzel manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Tesisi kullanma zorunluluğu bulunmuyor, Sadece fotoğraf çektirmek içinde gidebilirsiniz.

Seyir Terası‘nda oturma alanları, otopark alanları ve Paralı sabit Manzara Dürbünleri bulunuyor. Bu dürbünü kullanarak Çevredeki dağları, Gökova Körfezi ve Akyaka ayaklarınızın altında olduğunu göreceksiniz.

                    Sakar Seyir Terası Giriş Ücreti;                    

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Restoranı kullanmadan da bu yere girebilirsiniz.

                 Sakar Seyir Terası’na Nasıl Gidilir?                

Muğla ilinin Ula ilçe sınırında bulunuyor. Muğla’dan Sakar geçidine varmadan hemen önce sağa giren bir patika yol İle gidiliyor, Yollar patika ve toprak. Levhalar sizi yönlendirecektir. 3 km’lik bir yol sonrası ulaşabilirsiniz.

Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.