Sakarya Uçak Kıraathanesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sakarya Uçak Kıraathanesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sakarya Uçak Kıraathanesi Nerede – Nasıl Gidilir –  Giriş Ücreti – Ziyaret Saati  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

              Sakarya Uçak Kıraathanesi Nerede?             

Sakarya ili Adapazarı ilçesi Sakarya Kent Park (Aziz Duran Parkı) olarak bilinen yer de Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi’nin hemen arkasında bulunmaktadır.

             Uçak Kıraathanesi Hakkında Bilgiler          

1979 yılından itibaren dünyanın çeşitli ülkelerine kargo ve nakliye taşımacılığı yapan AIRBUS A300 tipi uçak Emekliye ayrıldıktan sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alındı ve Yepyeni bir konsept ile halkın hizmetine sunulmuştur.

Uçağın tüm bölümleri baştan sona elden geçirilerek görsel olarak hem güzelleştirildi. Dış cephesi boyunda, İçerisine Özel Koltuk ve masa bölümleri eklendi, Kitaplar için raflar konuldu, Oturma alanları ve Kütüphane Bölümü eklendi. Uçağın Kokpit bölümüne gidip resim çekilme imkanı bulunuyor.

Toplam da 82 kişi oturma kapasiteli hale getirilen bu uçak, Hem Kütüphane hizmeti, Hem dinlenme Alanı, hemde içinde yemek, sıcak – soğuk içecekler, tatlı ikramı gibi hizmetlerle halkın hizmetine sunulmuştur.

          Sakarya Uçak Kıraathanesi Giriş Ücreti           

Giriş ÜCRETSİZDİR.

               Uçak Kıraathanesi Ziyaret Saatleri             

Uçak Kıraathanesi, 09.00 – 19.00 Saatleri aarsı hizmet vermektedir.

     Sakarya Uçak Kıraathanesi’ne Nasıl Gidilir?      

Uçak Kütüphanesi, Adapazarı ilçesi Sakarya Kent Park (Aziz Duran Parkı) olarak bilinen yer de Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi’nin hemen arkasında bulunmaktadır. Bulunduğu yer itibari ile ulaşım oldukça kolaydır.

 Sakarya Uçak Cafe

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.