Sarısu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Antalya?

Sarısu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Antalya?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sarısu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                Sarısu Kadınlar Plajı Nerede?                   

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunan Sarısu Kadınlar Plajı sadece kadınlara özel olarak tahsis edilmiş bir plajdır. Asıl ismi Antalya Kadınlar Plajı olarak ta geçmektedir. Plajın en büyük özelliklerinden biriside hem denize girebileceğiniz hem de mangal piknik yapabileceğiniz özel yerlerinin olmasıdır. Şimdi sizlere bu güzel plaj hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

       Sarısu Kadınlar Plajı Hakkında Bilgiler       

Sarısu Kadınlar Plajı, 77 dönüm üzerine kurulu 400 metre sahil uzunluğu, 300 şezlong, 150 şemsiye, 150 sehpa, duş, tuvalet ve soyunma kabinleri, mangal ve piknik için özel yerler, Tas mangallar ve büyük piknik masalar, bulaşık yıkama yerleri, çocuklar için oyun parkları bulunur. Ayrıca, Kadınlar Plajı bünyesinde, kebap evi, balık evi, kır bahçesi, sahil büfe, market, spor parkı ve mescit bulunmaktadır.

OKUMALISIN  Kılıç Ali Paşa Hamamı Nerede - Nasıl Gidilir?

Sarısu Kadınlar Plajı Çalışanlar Kadın mı?

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta.

Ayrıca, 9 yaş üzeri erkek çocuk kabul edilmemektedir.

          Sarısu Kadınlar Plajı Giriş Ücreti 2021       

Plaj Alanına Giriş ÜCRETSİZDİR.

Aracı ile Gelecekler için 2021 yılı itibari ile 10 TL’lik bir otopark ücreti alınmaktadır.

            Sarısu Mesire Alanı Hakkında Bilgiler             

Mesire Alanında Hem Piknik – Mangal yapabileceğiniz hemde denize girebileceğiniz alan içerisinde bulunmaktadır.  Mesire alanı içerisinde Mescid, WC, Barbekü ve Çeşme bulunuyor. Piknik yapmak için oldukça elverişli bir yer olduğunu söylemeliyiz.

         Sarısu Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?       

Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunmaktadır.

Konyaaltı ilçesindeki Sarısu’da toplu ulaşım araçlarının son durağında olması nedeniyle
Kadınlar Plajı’na ulaşım gayet kolay. Şehir içinden KL08 belediye otobüsleri plajın girişine kadar geliyor.

Kendi aracınızla gelecekseniz eğer, Kemer ilçesine giden yoldan devem ederek gittiğinizde Akdeniz bulvarı-Antalya Kemer yolu birleşimi olan kavşaktan sahil yönüne Liman caddesine doğru dönerek gidebilirsinz.

OKUMALISIN  Gedelme Yaylası ve Mağarası Nerede – Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.