Anasayfa / Akdeniz Bölgesi / Sarısu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri – ANTALYA

Sarısu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri – ANTALYA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sarısu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                  Sarısu Kadınlar Plajı Nerede?                           

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı mevkisinde Tünektepe Teleferik hattının biniş durağın da Sarısu Mesire Alanı’nın hemen yanında bulunmaktadır.

                Sarısu Kadınlar Plajı Hakkında Bilgiler          

Kadınlar Plajı, Sarısu Mesire Alanının hemen yanında bulunuyor. Burada iki tane plaj var. Birisi Karma diğer ise Bayanlara Özeldir. İkisinin arasına set çekilmiştir. Bayanların rahatça girebileceği bir alandır. Plajı’ndan bahsedecek olursak, Sahil İnce Taşlıktır. Konyaaltı sahili kadar büyük taşlı olmadığını söyleyebiliriz. Plaj’da Cankurtaran, Duşluk, Oyun Parkı,  Soyunma Kabini, WC, Mescid ve Hemen yan tarafta Sarısu Mesire Alanı bulunuyor. Ayrıca Tünektepe Teleferik Tesislerinin de başlangıç noktası olduğundan dolayı burada teleferiğe de binebilirsiniz.

OKUMALISIN  Ormanlı Köyü Nerede - Nasıl Gidilir - Çatalca Gezilecek Yerler

             Sarısu Kadınlar Plajı Giriş Ücreti 2021            

Mesire Alanına Giriş ÜCRETSİZDİR. Aracı ile Gelecekler için 2021 yılı itibari ile 10 TL’lik bir otopark ücreti alınmaktadır.

 Sarısu Kadınlar Plajı Şemsiye – Şezlong Ücretleri  

Mesire Alanı içerisinde bulunan Plaj’da Şemsiye & Şezlong kiralayabilirsiniz. 2021 yılı itibari ile 10 TL’ye kiralanabiliyor.

              Sarısu Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?           

Sarısı Mesire Alanı, Antalya ilinin Konyaaltı mevkisinde Tünektepe Teleferik Tesislerinin başlangıç noktasında bulunuyor.

 Sarısu Kadınlar Plajı’na Toplu Taşıma ile Gidecekler

KC06 No’lu : Muratpaşa Belediyesi – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

KF52 No’lu : Kepezaltı – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

KL08 No’lu: Lara – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

OKUMALISIN  Patara Kum Tepeleri Nerede-Nasıl Gidilir?

UC32 No’lu: Cumhuriyet Meydanı – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

515 No’lu : Üçoluk – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

KC34 No’lu: Ermenek – Sarısu( Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

800 No’lu Havaalanı Sarısu arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

600 No’lu Otogar – Havaalanı arası hizmet veren Otobüse Otogardan bindiğinizde aktarma yapmanız gerekiyor o nedenle MİGROS’ta inip KL08 otobüsü ile Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Sarısu Kadınlar Plajı burada bulunuyor.

Yukarıdaki Otobüs hatlarına binerek Sarısu Mesire Alanı olarak bilinen yerde inmelisiniz.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Mehmet Akif Ersoy Evi ve Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Çanakkale

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Mehmet Akif Ersoy evi ve Müzesi  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir