Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – Yalova Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı Nerede;

Yalova ilinin Esenköy mevkiinde bulunan bu güzel plaj, haftanın 6 günü kadınlara hizmet veriyor. Pazar günleri de aile plajı olarak kullanılmaktadır. İstanbul iline yakın mesafede bulunması sebebiyle özellikle yaz aylarında erkeklerden uzak çocuklu ya da çocuksuz bayanların güzel vakit geçirebileceği bir yerdir.

Esenköy ’ün denizi çok çok güzel değil aslında hatta kum-çakıl karışımı olan bir yerdir. Bazen de dalgalı ve denizin giriş kısımları yosunlar ile kaplıdır. Ama ormanla çevrili etrafı ve denize doğru açıldıkça güzelleşmektedir. Çoğu kişide deniz kenarında güneşlenmek için tercih etmektedir. Denize plajdan doğru uzanan plastik iskele ile rahatlıkla girebilirsiniz. Plajlarda 7 yaşından büyük erkek çocuklar alınmıyor. Bunun için erkek çocuklarının kimliklerini göstermesi gerekiyor.

Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı Giriş Ücreti;

10 yaş üzeri Kişi başı giriş ücreti: 15 TL

0-6 yaş ücretsiz

6-10 yaş arası yarı ücret alınıyor.

OKUMALISIN  Anastasius Surları / Uzun Duvar Nerede - Nasıl Gidilir - Çatalca - İstanbul?

Şezlong ve şemsiye ücretlidir.

Serander Çamlıbel Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir;

Adres: Yalova Caddesi Aliye Hanım Mahallesi Selander Çambel Tesisleri Esenköy / Çınarcık / Yalova adresinde bulunuyor.

Yalova il merkezinden Çınarcık tabelası doğrultusunda ilerledikten sonra Yalova armutlu güzergâhı boyunca ilerleyiniz, Bu uzun yol sizi sahil şerit boyunca Esenköy kadar getirecektir.

Yalova’dan Minibüs ile gelecekler, ilçe otogarından Armutlu ilçesine giden araçlarına binerek yol üzerinde inebilirler.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.