Seyrek Sahili Plajı – Becerikli Kamping Nerede-Nasıl Gidilir-Ücretler-Kamp?

Seyrek Sahili Plajı – Becerikli Kamping Nerede-Nasıl Gidilir-Ücretler-Kamp?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Seyrek Sahili Plajı – Becerikli Kamping Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp Alanları? hakkında bilgiler vereceğiz.

Seyrek Sahili Plajı Hakkında;

Seyrek Plajı, Kocaeli ili Kandıra ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Cebeci – Kefken – Kerpe plajlarına göre oldukça küçük ve sakin bir yapıya sahiptir. Bakıldığında bir plajdan daha ziyade koy görünümündedir. Palamur Koyu’nun Hemen yakınındadır.

Seyrek plajının Denizi tamamen kum değil taşlık alanlarda mevcuttur. Plajın etrafı kayalarla çevrili olması, denizin dalgalı olduğu zamanlarda bile durgun bir su sağlıyor.

Seyrek Plajının yanında bir de dere var. Dere ile kumsal bir noktada kesişiyor. 2 adet köprü var biraz eski. Birinden insanlar diğerinden elektrik hatları geçiyor. Bu derede balık tutabilirsiniz. Ayrıca, Mangal yapmak içinde uygun alanlar bulunuyor.

Becerikli Kamping Hakkında;

Seyrek plajının hemen sağ tarafında bulunan özel bir işletme tarafından işletilen ücretli kamp alanıdır. Becerikli kamping’te, mutfak, duş, wc ve ortak buzdolabı bulunuyor. Çam ağaçlarının altında denize oldukça yakın bir konumdadır.

Kamp yapacaklara tavsiye olarak yanınıza kalın giysiler ve sivrisinek kovucu spreyler almanızdır.)

OKUMALISIN  Uyku Vadisi Nerede - Nasıl Gidilir?

Becerikli Kamping Konaklama Ücretleri

Becerikli kamping, Günlük Çadır kurma ücreti 50 TL, Eğer çadır kiralamak isterseniz 25 TL ekstra ücret vermeniz gerekiyor.(Fiyatlar 2020 yılına aittir)

Seyrek Plajı’na Nasıl Gidilir?

Seyrek Plajı, Kocaeli ili Kandıra ilçesinde Seyrek Köyü yakınındadır. Kandıra ilçesinden Seyrek Sahiline kalkan Minibüsler ile yakın bir konuma kadar gelebilirsiniz. Ayrıca, İzmit Merkezden Kandıra Otobüsleri ile yakın bir konuma kadar gelebilirsiniz.

Şahsi Aracı ile Gelecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler. araçlar için ücretsiz otopark alanı mevcuttur.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.