Şimşirli Göl Alabalık Turistik Tesisi Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı-Fiyatlar?

Şimşirli Göl Alabalık Turistik Tesisi Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı-Fiyatlar?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Şimşirli Göl Alabalık Turistik Tesisi Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Fiyatları?  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                   Şimşirli Göl Alabalık Turistik Tesisi               

Şimşirli Göl Alabalık ve Turistik Tesisi, Giresun ilinin Bulancak İlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Aydındere-Kovanlık yolu üzeri (10.km) bulunmaktadır.

Şimşirli Göl Alabalık ve Turistik Tesisi 2003 yılında kurulan bir aile işletmesidir. Öncelikle sessiz, sakin kafa dinlenecek ve ailece gidilip yemek yenilebilecek bir mekân. Yemekleri ve hizmeti güzel, fiyatları makul en önemlisi güler yüzlü, samimi bir yapıya sahip. Ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz sakin bir yer. Herkese tavsiye ederim.

Kapalı ve açık alanlarıyla aynı anda onlarca müşteriye hizmet verebilecek Şimşirli Göl’de, özel küçük aileye mahsus Bungalov restoranlar, iki adet kapalı büyük restoran, açık restoran, havuz, basket sahası, voleybol sahası ve gezi alanları bulunuyor.

Telefon: (0454) 335 22 44

OKUMALISIN  Azdavay Çatak Kanyonu Cam Seyir Terası Nerede-Nasıl Gidilir?

      Şimşirli Göl Alabalık ve Turistik Tesisi Ürünler   

  • KİREMİTTE KILÇIKSIZ DERİSİZ ALABALIK
  • BUĞLAMA ALABALIK
  • KIZARTMA ALABALIK
  • IZGARA KÖFTE
  • KİREMİTTE KÖFTE
  • SERPME KÖY KAHVALTISI

KAHVALTI

 SERPME KAHVALTI 42 TL’dir

SOĞUK OLARAK

Peynir Çeşitleri, Zeytin çeşitleri, Yöresel mezeler, Bal-tereyağı, Reçel, Pekmez-tahin, Domates-salatalık.

SICAK OLARAK

Sahanda yumurta, Sigara böreği, Patates kızartması, Tereyağlı köy ekmeği, Demlik çay.

SUCUKLU-PASTIRMALI YUMURTA, MENEMEN, KUYMAK

SERPME KAHVALTI EN AZ 2 KİŞİLİKTİR.

       Şimşirli Göl Alabalık ve Turistik Tesisi Nerede?   

Şimşirli Göl Alabalık ve Turistik Tesisi, Giresun ilinin Bulancak İlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Aydındere-Kovanlık yolu üzeri (10.km) bulunmaktadır.

Şimşirli Göl Alabalık ve Turistik Tesisi Nasıl Gidilir?

Buraya hususi araç ile gelmek mümkündür. Aydındere-Kovanlık yolu üzeri (10.km) bulunmaktadır. Giresun merkezden gelenler D010/E70 ve Kovanlık Yolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.