Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi 2023 – 2024 Yılı Fiyatları – Ekipman Ücreti

Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi 2023 – 2024 Yılı Fiyatları – Ekipman Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi 2023 – 2024 Yılı Fiyatları – Telesiyej – Ekipman Kiralama Ücreti hakkında bilgiler vereceğiz.

         Yıldız Dağı Kayak Merkezi Hakkında Bilgiler         

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde bulunan Yıldız Dağı Kayak Merkezi, 2010 yıllında hizmette açılmıştır. Açılış sonrası da devam eden iyileştirme çalışmaları ile son derece modern bir kayak merkezine dönüştürülmüştür. Uzun yıllar boyunca bir proje olarak tasarlanan ve hayata geçirilen çalışmalar sonucunda Yıldız Dağı bir kış sporları turizm merkezi olarak faaliyet gösterme başlamıştır.  Yıldız  Dağı, Sivas şehrimizin kuzey bölgesinde yer almaktadır. Ortalama 2500 metreyi bulan yüksekliğe sahip Yıldız Dağı ile Sivas merkezi arasında yaklaşık 60 kilometre mesafe bulunur. Yıldız Dağı Kayak Merkezi, Sivas’ın Yıldızeli ilçesine bağlı Yakupoğlan Köyü mevkiinde yere almaktadır.

Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi 2023 – 2024 Yılı Ücretleri   

        Kayak Takımları 2024 yılı Ücretleri          

 

Yıldız Dağı Kayak Merkezi 2024 Yılı Skipass Ücretleri

Günlük sınırsız skipass (teleferik) biletinin olmadığı dikkat çeken Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi’nde 2023-2024 sezonu kayak ücretleri şu şekildedir. T-Bar ve Telesiyej Kullanım Ücretleri ;

          Yıldız Dağı Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?        

Yıldız Dağı Kayak Merkezine ulaşım son derece kolaydır. Yıldız Dağı Kayak Merkezi, Sivas’ın Yıldızeli ilçesine bağlı Yakupoğlan Köyün sınırlarında bulunur. Şehir merkezinden hareket eden otobüs seferlerini tercih ederek kayak merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu otobüsler Sivas kent merkezinde bulunan Kent Meydanı Tarihi Jandarma Binası Önünden kalkmaktadır.

Şehir merkezinden otobüsler hafta içi ve dışı farklı seferler düzenlemektedir.

HAFTA İÇİN GİDİŞ: 09.30

HAFTA SONU GİDİŞ: 08.30 – 09.30 – 10.00

DÖNÜŞ SAATLERİ: 15.00 – 15.30 – 16.00

Kent merkezinden yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta bulunan tesislere kendi aracınızla da rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.