Suadiye Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Suadiye BELTUR – İstanbul

Suadiye Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Suadiye BELTUR – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Suadiye Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Yüzme Alanı – Spor Tesisleri- Beltur  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                              Suadiye Sahili Nerede?                          

İstanbul ilinin Kadıköy ilçe sınırları içerisinde Caddebostan Sahili olarak bilinen yerin sonu olarak bilinmektedir. Halk Plajı, Spor Tesisleri, Yürüyüş Parkuru, Dinlenme Alanları ve Çocuk Oyun Parkları ile görülmeye değer güzelliktedir.

                 Suadiye Sahili Hakkında Bilgiler                    

Caddebostan Sahili ile Maltepe Şehir Parkı arasında kalan kısım olarak bilinmektedir. Alan içerisinde En Göze çarpan kısım Belediye tarafından işletilen Kafeteryası ve Spor Tesisidir. Bostancı Sahilinde küçük bir alan içinde Halk Plaj da bulunmaktadır.

                          Suadiye Sahili BELTUR                             

Belediye tarafından işletilen bu yer genel olarak kar amacı gütmeyen bir yer olarak bilinmektedir.. Halk plajına Girenler, Yürüyüş yapanlar ve Çocuklarını Spor Tesisine bırakanların nefes aldığı bir nokta olarak ta gözümüze çarpmaktadır

                 Suadiye Sahili Giriş Ücretli mi?                       

Plaj Halk Plajı olması sebebiyle ÜCRETSİZDİR.

Plaj içerisinde herhangi bir işletme olmadığından dolayı Şemsiye & şezlong yoktur. Bostancı Plajını kullanmak isteyenler kendi imkânları ile burayı kullanabilirler.

                    Suadiye Sahili’ne Nasıl Gidilir?                     

İstanbul ilinin Kadıköy ilçe sınırları içerisinde Bostancı Semtinde bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibari ile ulaşım oldukça kolaydır. Buraya gelmenin en kolay yolu MARMARAY’dır.

Suadiye Sahili’ne Toplu Taşıma ile Nasıl Gidilir?

Gebze – Halkalı arasında hizmet veren MARMARAY’a bulunduğunuz mevkiden binip BOSTANCI durağında indikten sonra yürüme mesafesindedir.

Suadiye Sahiline Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Pendik – Kadıköy arası hizmet veren 4 – 16 – 16D hat numaralı otobüslere binip ÇATALÇEŞME durağında inerek kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Suadiye Sahiline Dolmuş ile Nasıl Gidilir?

Kadıköy – Bostancı arası hizmet veren D34 hat nolu Taksi Dolmuşlara binerek Bostancı Sahili’nin Önünde inebilirler.

Şahsi aracı ile Gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.