Sulubahçe Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BALIKESİR

Sulubahçe Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – BALIKESİR

Sevgili Gezginler bu yazımızda Sulubahçe Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri Hakkında Bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Sulubahçe Plajı Nerede?                 

Plajı, Balıkesir ilinin Bozcaada ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Ada’nın En çok tercih edilen plajları arasındadır.

                       Plaj Hakkında Bilgiler                   

Bozcaada denildiği zaman ilk akla gelen ayazma plajıolmaktadır. Fakat burası en az ayazma plajı kadar güzel desek hiçte yanlış olmaz. İnce kumlu yapısı ile çocuklu aileler tarafından da tercih edilmektedir. Denizin ilk kısmı biraz çakıl taşlı olsa da genel olarak ince kumlu bir yapısı vardır. Ayrıca denizin 15-20 metrelik derinleşme mesafesi bulunuyor.

Plajı’’da  bir tane tesis vardır. Genel olarak Kendi kamp sandalyenizi alıp istediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz bir alandır. Yanınızda yiyecek içecek götürmenizi tavsiye ederiz.

           Sulubahçe Plajı’nda Kamp Yapılır mı?          

Evet, Yapılır.

                Sulubahçe Plajı Giriş Ücreti          

Giriş Ücretsizdir.

Şemsiye & Şezlong kiralamak isterseniz işletmeden faydalanabilirsiniz.

           Sulubahçe Plajı’na Nasıl Gidilir?      

Plajı, Balıkesir ilinin Bozcaada ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Buraya gelmek için ilk yapmanız gereken Bozcaada’ya gelmek olacaktır. Ulaşım sadece Vapur ile yapılmaktadır.

                  Bozcaada’ya Nasıl Gidilir?              

Bozcaada’ya Ulaşım Gebtaş tarafından Feribot (Arabalı Vapur) ile sağlanmaktadır. Geyikli Yükyeri Feribot İskelesinden Vapurlar kalkmaktadır.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.