Sulubahçe Plajı – Nerede – Nasıl Gidilir –Giriş Ücreti–Bozcaada/Çanakkale

Sulubahçe Plajı – Nerede – Nasıl Gidilir –Giriş Ücreti–Bozcaada/Çanakkale

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sulubahçe Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                             Sulubahçe Plajı Nerede?                         

Sulubahçe Plajı, Çanakkale ili Bozcada ilçesinde bulunmaktadır. Bozcaada’nın En Meşhur Plajı olan Ayazma Plajı’nın 100 metre ilerisinde az tercih edilen ama keşfedilmemiş güzellikte bir yerdir.

                   Sulubahçe Plajı Hakkında Bilgiler               

Sulubahçe Plajı, Genel olarak sakinliği tercih eden kişiler tarafından tercih edilmektedir. Neden derseniz Herhangi bir işletme olmadığından dolayı çok fazla kişi tarafından gidilmemesi. Plaj’ın sahilinden bahsedecek olursak; Plaj içerisinde Şemsiye & Şezlong kiralayabilirsiniz. İsterseniz de Kamp Sandalyenizi ve Şemsiyenizi kurup Denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sulubahçe Plajı’nın Denizinden bahsedelim biraz da, Denize ilk giriş kısmı biraz taşlık olmakla birlikte bazı yerleri kum bazı yerleri Kum – Çakıl karışımdır. Denize girdiğinizde 20 metreden sonra derinleşmeye başlıyor. Çocuklu aileler için oldukça elverişli olduğunu söyleyelim.

Şnorkelle dalmak isteyenler tam sizin aradığınız bir yerdir, Denizin oldukça berrak, balıklar ile yüzmenin keyfini çıkartacaksınız.

Sulubahçe Plajı içerisinde; WC – Duşluk – Soyunma Kabini – Cafe & Restoran YOK. Giderken bunları göze alarak gitmelisiniz. En yakın yer Ayazma Plajı yakının da bulunan Vahit’in Yeri isimli restoran işletmesi. Buradan Yeme – İçme ve Diğer ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

                    Sulubahçe Plajı Giriş Ücreti                          

Plaj’a Giriş ÜCRETSİZDİR.

Plaj’da Şemsiye Şezlong kira veren kişiler bulunuyor. 2022 yılı itibari ile 2 Şezlong 1 Şemsiye 100 TL’dir.

                   Sulubahçe Plajı’na Nasıl Gidilir?                  

Sulubahçe Plajı, Çanakkale ili Bozcada ilçesinde bulunmaktadır. Bozcaada’nın En Meşhur Plajı olan Ayazma Plajı’nın 100 metre ilerisinde bulunuyor.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.