Ters Ev Çatalca Nerede – Nasıl Gidilir?

Ters Ev Çatalca Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ters Ev Çatalca  Nerede – Nasıl Gidilir? – İstanbul Gezilecek Yerler  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ters Ev Çatalca Kahvaltı-Mangal, İstanbul ilinin Çatalca ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çatalca’ya bağlı İzzettin mahallesi sınırları içerisindedir. Çatalca merkeze yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Çatalca Ters Ev Antalya ve Ankara’da bulunan ters evlere göre daha sade bir görüntüye sahiptir. Diğer ters evlerde ev içerisinde kullanılan eşyalar eksiksiz olarak yer almaktadır. Burada ise diğer evlere nazaran daha az eşya bulunmaktadır. Dışarıda bir otomobil balkonunda masa sandalye ve iç kısımda ise koltuk takımı ile masa sandalye bulunmaktadır. Ayrıca çiçek ve oyuncaklar da vardır. Ters evin bahçesinde ise birçok biblo bulunmaktadır.

Toplamda 4000 metrekare alanı kaplayan bölgenin 3500 metrekaresi açık alan olarak tasarlanmıştır. Toplam 300 kişiye hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış mekânda mangal hizmeti için ailelere özel 36 farklı loca yer almaktadır. 100 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Burası alkolsüz aile mekanıdır.

Peyzajı oldukça başarılı ve oluşturulan localar ailenizle huzurlu vakit geçirmenizi vadediyor. Her masa yağmur yağı ihtimaline karşı kapatılabiliyor ve yanlarında hamak ve salıncak bulunuyor. Masa kenarlarındaki ocak da çok güzel dizayn edilmiş.

OKUMALISIN  Dipsiz Göl Milli Parkı Nerede - Nasıl Gidilir?

Ters Ev Çatalca Kahvaltı Fiyatları

Açık Büfe Kahvaltı: 45 çeşit açık büfe kahvaltı sadece pazar günleri veriliyor. Kişi başı 60 TL ücret ödüyorsunuz. 0-6 yaş arası ücretsiz. 6-12 yaş arsı yarı ücret alınıyor.

Serpme Kahvaltı: Serpme kahvaltı için kişi başı 50 TL ücret alınıyor.

Ters Ev Çatalca Giriş Ücreti:

Kişi başı 10 TL.

Not: Mangal yapmak isteyenler için et fiyatlarının kasap fiyatlarına göre 5-10 lira daha yüksek ücretle satılmaktadır.

Ters Ev Çatalca Çalışma Günleri ve Saatleri

Pazartesi günleri bu işletmede hizmet verilmemektedir. Pazartesi hariç sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet vermektedir. Kahvaltı için sabah 8:00 ile 13:00 arasında gitmeniz gerekmektedir.13:00 ile 22:00 arası ise mangal keyfi yapabilirsiniz.

Ters Ev Çatalca İletişim Bilgileri;

Telefon Numarası: 0537 847 70 57

Adres: İzzettin Mah. Özsu Sok. No:5 – Çatalca / İSTANBUL

(Kahvaltı için önceden arayıp randevu yaptırmanızı tavsiye ediyoruz)

Ters Ev Çatalca Nerede?

Ters Ev Çatalca, İstanbul ilinin çatalca ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çatalca’ya bağlı İzzettin mahallesi sınırları içerisindedir. Çatalca merkeze yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

OKUMALISIN  Beyazıt Kulesi Nerede - Nasıl Gidilir - Tarihi -Beyazıt Yangın Kulesi

Ters Ev Çatalca Nasıl Gidilir? 

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Metrobüs ile Avcılar’a geldikten sonra 401 Hat numaralı otobüsler ile Çatalca merkeze geldikten sonra buradan taksi tutarak ulaşım sağlayabilirler.

Hususi araç ile ulaşmak isteyenler ise; öncelikle E-5 veya TEM otoyolu Çatalca çıkışından çıkarak Çatalca merkeze ulaşmalıdırlar. Merkeze vardıktan sonra İzzettin köyü yönünde tabelaları takip ederek ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.