Topçam Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Antalya

Topçam Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Antalya

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Topçam Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                   Topçam Kadınlar Plajı Nerede?                   

Plaj,  Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde Konyaaltı sahilinin hemen ilerisinde yeni yapılan bu plaj, Kızılçam ormanlarıyla hem piknik yapabileceğiniz hem de denize girebileceğiniz güzel bir alandır.

          Topçam Kadınlar Plajı Hakkında Bilgiler         

Topçam Plajının hemen yanı başında yeni açılan bu plaj, Topçam plajıyla-Konyaaltı sahiliyle aynı konumdadır. Kızılçam ormanlarının yanı başında doğayla iç içe olacağınız bu güzel alanda keyifli anlar sizleri bekliyor. Genelde kum ağırlıklı olan sahiliyle yer yer çakıl kum karışımına denk gelebilirsiniz.

      Topçam Kadınlar Plajı Çalışanlar Kadın mı?    

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca, Bayanlar 9 yaşına kadar olan erkek çocuklarıyla birlikte bu plajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadınlar Plajında erkek yok, bütün çalışanlar bayandır.

Topçam Kadınlar Plajı Giriş Ücreti 2023 Yılı 

2023 yılı Temmuz Ayı itibari ile Şemsiye & Şezlong Kişi Başı 100 TL’ye kiralanabiliyor.

       Topçam Mesire Alanı Giriş Ücreti 2023 Yılı        

Kişi Başı Giriş Ücreti(yaya) 16 TL

Otomobil Giriş Ücreti 48 TL

            Topçam Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?          

Antalya – Kemer karayolunun 14. kilometresinde yer alan Topçam Kadınlar Plajına özel aracınız ile gitmek isterseniz, Kemer yolunun 14. Kilometresinde ki liman mahallesi yol ayrımında sahile doğru dönerek gidebilirsiniz

Antalya İl merkezinden ya da otogarından kalkan Konyaaltı otobüsleri ile Topçam Kadınlar Plajına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şehir içinden KL08 belediye otobüsleri plajın girişine kadar geliyor.

KC06 No’lu : Muratpaşa Belediyesi – Sarısu (Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

KF52 No’lu : Kepezaltı – Sarısu (Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

KL08 No’lu: Lara – Sarısu (Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

UC32 No’lu: Cumhuriyet Meydanı – Sarısu (Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

515 No’lu : Üçoluk – Sarısu (Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

KC34 No’lu: Ermenek – Sarısu (Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

800 Nolu Havaalanı Sarısu arası hizmet veren Otobüse binerek Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

600 Nolu Otogar – Havaalanı arası hizmet veren Otobüse Otogardan bindiğinizde aktarma yapmanız gerekiyor o nedenle MİGROS’ta inip KL08 otobüsü ile Topçam Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.