Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Akdeniz Bölgesi / Topçam Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Topçam Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Topçam Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – Antalya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Topçam Kadınlar Plajı Nerede;

Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde Konyaaltı sahilinin hemen ilerisinde yeni yapılan bu plaj, Kızılçam ormanlarıyla hem piknik yapabileceğiniz hem de denize girebileceğiniz güzel bir alandır.

Topçam Kadınlar Plajı Hakkında;

Topçam Plajının hemen yanı başında yeni açılan bu plaj, Topçam plajıyla-Konyaaltı sahiliyle aynı konumdadır. Kızılçam ormanlarının yanı başında doğayla iç içe olacağınız bu güzel alanda keyifli anlar sizleri bekliyor. Genelde kum ağırlıklı olan sahiliyle yer yer çakıl kum karışımına denk gelebilirsiniz.

Topçam Kadınlar Plajı Çalışanlar Kadın mı?

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca, Bayanlar 9 yaşına kadar olan erkek çocuklarıyla birlikte bu plajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadınlar Plajında erkek yok, bütün çalışanlar bayan.

Topçam Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir;

Antalya – Kemer karayolunun 14. kilometresinde yer alan Topçam Kadınlar Plajına özel aracınız ile gitmek isterseniz, Kemer yolunun 14. Kilometresinde ki liman mahallesi yol ayrımında sahile doğru dönerek gidebilirsiniz

OKUMALISIN  On Gözlü Örme Köprü Nerede-Nasıl Gidilir?

Antalya İl merkezinden ya da otogarından kalkan Konyaaltı otobüsleri ile Topçam Kadınlar Plajına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Ginolu Kinolis Kalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ginolu Kinolis Kalesi Nerede – Nasıl Gidilir? – Kastamonu Gezi Rehberi hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir