Trabzon’da Denize Girilecek Yerler

Trabzon’da Denize Girilecek Yerler

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Trabzon’da Denize Girilecek Yerler – Ücretli Plajlar & Ücretsiz Plaj ve Koylar Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                   Trabzon’da Denize Nerede Girilir?                

                                       Mersin Plajı                                         

Hem Piknik yapalım hem de denize girelim böyle bir yer var mı derseniz, tam size göre bir yerdir Mersin Plajı. Giriş için Ücret ödemeniz gerekebilir. Mangal – Ateş yakmak yasaktır.

                                       Yalıncak Aile Plajı                              

Trabzon merkeze en yakın denize girilecek yer desek hiç yanlış olmaz. Ramada otel olarak bilinen yerin hemen sahil kısmındadır. Genel olarak kumlu bir plaj olsa da yer yer taşlık kısımları bulunuyor. Giyinme kabinleri, Tuvalet bulunuyor. Kamp Sandalyenizi ve Şemsiyenizi götürmenizi tavsiye ederiz.

                           Kaşüstü Belediye Aile Plajı                           

Ailecek gidebileceğiniz yerler arasında değerlendirilebilir. Girişte cüzi bir ücret alınıyor. Şemsiye & Şezlong kiralamak isterseniz burada işletme var, isterseniz de kedi kamp Sandalyenizi ve Şemsiyenizi götürebilirsiniz. Sahilde çocuklar için Oyun alanı bulunuyor.

                                    Yoroz Limanı Plajı                                   

Çarşıbaşı mevkiinde bulunuyor. Diğer plajlara göre biraz küçük kalabilir. Herhangi bir işletme bulunmuyor, Giyinme Kabini veya duşluk yok, Şemsiye & Şezlong götürmenizi tavsiye ediyoruz.

                                          Albatros Plajı                                    

Akçaabat sınırlarında bulunan bu plaj,  genel olarak kumlu bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan işletmeden Şemsiye & Şezlong kiralayabilirsiniz. Giyinme Kabini ve Wc bulunuyor.

                                    Beşikdüzü Halk Plajı                          

Beşikdüzü’nde bulunan bu plaj, halk plajı olması sebebiyle girişleri ücretsizdir. Genel olarak Kum – Çakıl karışımı olduğunu söyleyebiliriz. Plaj içinde bulunan işletme sizlere Şemsiye & Şezlong kiralama hizmeti vermektedir. Plaj içinde ayrıca giyinme kabini bulunmaktadır.

Trabzon’da Denize Girilecek Yerler

Trabzonda denize girilir mi?

 

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.