Tünektepe Teleferik Tesisleri Nerede – Nasıl Gidilir – 2021 Fiyatı – Antalya

Tünektepe Teleferik Tesisleri Nerede – Nasıl Gidilir – 2021 Fiyatı – Antalya

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Tünektepe Teleferik Tesisleri  Nerede – Nasıl Gidilir – Teleferik Biniş Ücreti ve Sosyal Tesis hakkında bilgiler vereceğiz.

                 Tünektepe Teleferik Tesisleri Nerede?           

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri olarak bilinen bu yer, Antalya ilinin Konyaaltı mevkisinde bulunuyor. Sarısu Mesire Alanından başlayıp 605 Rakımlı Tünektepe zirvesinde bulunan sosyal tesislere kadar çıkmaktadır.

     Tünektepe Teleferik Tesisleri Hakkında Bilgiler   

 

Tünektepe Teleferiğe bindiğinizde sizleri muhteşem doğa manzarası eşliğinde sosyal tesislerin olduğu alana çıkartmaktadır. Hem manzara keyfi yaşayabileceğiniz hem de Tünektepe de bulunan sosyal tesiste gezme fırsatı bulacaksınız. Sosyal Tesis içerisinde Yeme – İçme alanları, Gözleme evi, kafeterya, Hediyelik Eşya stantları, Market, WC bulunmaktadır. Ayrıca, Kafelerin etrafında bulunan dürbünler ile Antalya’nın tüm güzelliklerini seyredebilirsiniz.

Tünektepe Teleferik Tesisleri Giriş Ücreti 2021

Tam…………… 30 TL

İndirimli ……15 TL

0-6 yaş ÜCRETSİZDİR.

Müze kart GEÇMİYOR…

Not: Araçlar için otopark ücreti 10 TL’dir(2021 yılı)

OKUMALISIN  Menekşe Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Tünektepe Teleferik Tesisleri Çalışma Gün ve Saatleri

Haftanın 6 günü 10.00 – 19.00 saatleri arasın hizmet veren bu yer PAZARTESİ günleri KAPALIDIR.

     Tünektepe Teleferik Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?   

Tünektepe Teleferik, Antalya ilinin Konyaaltı mevkiinde Sarısı Mesire ve Piknik alanı yanında bulunmaktadır.

Tünektepe Teleferik Tesislerine Toplu Taşıma ile Gidecekler

KC06 No’lu : Muratpaşa Belediyesi – Sarısu(Konyaaltı)   arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünek tepe Teleferik hattı buradadır

KF52 No’lu : Kepezaltı – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır

KL08 No’lu: Lara – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır.

UC32 No’lu: Cumhuriyet Meydanı – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır

515 No’lu : Üçoluk – Sarısu(Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır.

KC34 No’lu: Ermenek – Sarısu( Konyaaltı) arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır

OKUMALISIN  Çinili Göl - Karagöl Nerede - Nasıl Gidilir?

800 Nolu Havaalanı Sarısu arası hizmet veren Otobüse binerek Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır.

600 Nolu Otogar – Havaalanı arası hizmet veren Otobüse Otogardan bindiğinizde aktarma yapmanız gerekiyor o nedenle MİGROS’ta inip KL08 otobüsü ile Sarısı Mesire alanına ulaşabilirsiniz. Tünektepe Teleferik hattı buradadır.

Yukarıdaki Otobüs hatlarına binerek Sarısu Mesire Alanı olarak bilinen yerde inmelisiniz. Tünektepe Teleferik hattının biniş durağı burasıdır.

Navigasyon ile gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.