Turgutreis Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MUĞLA

Turgutreis Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MUĞLA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Turgutreis Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                    Turgutreis Halk Plajı Nerede?                        

Muğla ilinin Bodrum ilçe sınırlarında bulunan Turgutreis semtinde bulunuyor. Turgutreis plajlarından en çok tercih edilen plajlardan bir tanesidir.

Bodrum yarımadasında Gün batımının en güzel izlendiği noktalardan biri olduğundan dolayı plajın ismi buradan geldiği söylenmektedir. Plaj içerisinde özel işletmeler de yer almaktadır. Buralardan Şemsiye & Şezlong kiralayabilir, Duş ve Soyunma kabini imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ama yok ben kendi imkanlarım ile buranın keyfini çıkartacağım derseniz istediğiniz yerden denize girebilirsiniz.

Kendi imkanları ile denize girecekler, Kamp sandalyesi & Şemsiyelerini getirebilirler. İsterseniz de havlunuzu sererek güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sahilden bahsedecek olursak; Kum – Çakıl karışımı olduğunu söyleyelim. Deniz genel olarak taşlıktır.  Plaj’da Soyunma kabini var fakat duş imkanı yoktur.

                 Turgutreis Halk Plajı Giriş Ücreti                 

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Özel işletmelerden Şemsiye & Şezlong kiralayabilir, imkânlarından faydalanabilirsiniz.

             Turgutreis Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?           

Buraya toplu taşıma ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Plaj, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde Turgutreis olarak bilinen semtinde yer almaktadır. Turgutreis Marina olarak bilinen alanın hemen yakınında yer aldığı için bulunması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Bodrum ilçe merkezinden kalkan Turgutreis minibüslerine binmek yeterli olacaktır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.