Türkcell Platinum Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Türkcell Platinum Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Türkcell Platinum Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saatleri ve Aktiviteler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

              Türkcell Platinum Park Hakkında Bilgiler                

Platinum Park, İstanbul ilinin Şişli İlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nda yer alan ilçesi Şişli’ye bağlı Ayazağa’da bulunmaktadır.

Platinum Park yemyeşil bir orman ve çam ağaçları arasında yer almaktadır. Hem eğlenmek hem de şehrin kalabalığından kurtulmak için burası muhteşem bir yer. Her yaştan insanın dolu dolu zaman geçirip eğleneceği bir yapısı var.

Off road, okçuluk, trekking parkuru, çocuk oyun parkları çeşitli yaş gruplarına ve zevklere hitap etmekte. Uçmayı sevenler için, yetişkinlere uyumlu tasarlanmış harika bir salıncak var. Ayrıca bu alanların yanı sıra diğer gereksinimlerinizi karşılayacak wc, mescit ve şadırvanda yer alıyor.

Offroad için araçlar da parkta yer almaktadır. Bu araçları belli bir ücret karşılığında kiralayarak parkurda heyecan dolu bir tura çıkabilirsiniz. Yürüyüş parkurlarına ve offroad parkuruna da sahip olan Türkcell Platinum Park‘ta keyifli bir restoran alanı da olup misafirlere sabah kahvaltısından öğle ve akşam yemeklerine kadar hizmet vermektedir.

Mekân İstanbullulara özünde Ayazağa’nın ortasında, çam ağaçların altında güzel bir alternatif sunmaktadır. Geyikli Restoran ve Cafe olarak adlandırılan Cafe bölümünde otururken yanı başınızdaki alanda bir geyik ve yavrusu yer alıyor. Çok evcil olan bu geyik kendini sevdirmek için adeta size kafasını uzatıyor. Bu durum çocuklu aileler için bulunmaz fırsat.

                  Türkcell Platinum Offroad Park                  

İstanbul’un yoğun iş temposunun ve Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler  doğada zaman geçirebilecekleri ve sıradışı heyecanlar yaşayabileceği özel bir parkur alanıdır.

               Türkcell Platinum Park Giriş Ücreti             

Giriş ÜCRETSİZDİR…

             Türkcell Platinum Park Ziyaret Saatleri            

Türkcell Platinum Park ziyaret saatleri;

hafta içi – hafta sonu 09:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet veriliyor.
Hafta sonları oluşabilecek yoğunluk nedeni ile de rezervasyon yaptırarak gidilmesini tavsiye ediyoruz.

İletişim Bilgileri: 0 531 228 40 40 @turkcellplatinumpark

                      Türkcell Platinum Park Nerede?               

Platinum Park, İstanbul ilinin Şişli İlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nda yer alan ilçesi Şişli’ye bağlı Ayazağa’da bulunmaktadır.

                  Türkcell Platinum Park Nasıl Gidilir?         

Platinium Park’a Gitmek için birçok alternatif bulunmaktadır. Sarıyer’den , Beşiktaş’tan, Maslak’tan otobüs ve Dolmuşlar kalkmaktadır. Detaylı olarak bilgi verecek olursak;

Türkcell Platinum Park’a Otobüs ile Nasıl Gidilir?         

Otobüs ile Gidecekler;  41AT, 41C, 41E, 41Y, 48L otobüslerine binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Peki bu otobüsler nereden kalkıyor? Detaylı inceleyelim..

                         Sarıyer’den Gidecekler                                           

41C Numaralı Sarıyer – Ayazağa istikametinde hareket eden bu otobüse; Sarıyer – Yusuf Ziya Stadı – Kocataş Sahili –Balıkçılar Çarşısı – Çayırbaşı – Bağlar Mevki – İstinye merkez – İstinye Park – Maslak Kültür Merkezi – Ayazağa güzergahı boyunca binebilirsiniz.

41E Numaralı Kabataş – Ayazağa istikametinde hareket eden bu Otobüse; Kabataş – Beyoğlu – Yıldız Teknik Üniversitesi – Zincirlikuyu – Levent – Maslak Kültür Merkezi – Ayazağa güzergahı boyunca binebilirsiniz.

                 Zeytinburnu’ndan Gidecekler                              

41AT Numaralı, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünden başlayan ve Davutpaşa Metro – Cevizlibağ – Topkapı Panaroma 1453 – Bademlik – Nişangah – Çifte Cevizler – Levent Maslak – Maslak Kültür Merkezi – Ayazağa güzergahı boyunca devam eden duraklardan binip Platinium Park’a gidebilirsiniz.

                           Beşiktaş’tan Gidecekler                              

41E otobüsüne binip Ayazağa ilkokulu durağında iniyorsunuz. İndikten sonra 5 dk yürüme mesafesindedir.

41AT Numaralı, Ayazağa – Yıldız Teknik Üniversitesi tıp Davutpaşa Kampüsü istikametinde devam eden otobüse; Levent – Fabrikalar – Sultan Selim Mahallesi – Seyrantepe Yolu duraklarından binerek gidebilirler.

                                  Dolmuş ile Gidecekler?                      

SRY-08 Hat Numaralı, Zincirlikuyu – Ayazağa istikametinde devam eden Minibüse binerek ulaşım sağlayabilirler. Zincirlikuyudan Kalkan Minibüs; Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Fabrikalar – Yeni Levent Sanayi Mahallesi – Maslak Kavşağı Ayazağa Yolu – Lise – Beykent Üniversitesi – Ayazağa güzergahı boyunca devam ediyor.

Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler. 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.