Türkiye’nin En Büyük Glamping Tesisi – LONGOSHERE / KIRKLARELİ

Türkiye’nin En Büyük Glamping Tesisi – LONGOSHERE / KIRKLARELİ

Sevgili Gezginler bu yazımızda Türkiye’nin En Büyük Glamping Tesisi Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                                 Longoshere Nerede?                             

Kırklareli ili Demirköy İğneada olarak bilinen yerde bulunuyor. Yeni mahalle Sislioba yolu üzerindedir. Longoz Ormanlarının yanı başındadır.

                 Glamping Tesisi Hakkında Bilgiler               

Dünya’nın En Büyük Üçüncü Longoz Ormanının tam kalbinde yer almaktadır. Trakya’nın Saklı Cenneti de denilen Longoz Ormanları doğa ile başbaşa kalmak isteyenlerin uğrak yeridir.

 Her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen doğası, kuş sesleri, yeşil ve Maviyi bir arada tutuyor. Zengin florası ve faunasında nefes alacaksınız adeta..

Türkiye’nin En Büyük Glamping Tesisi olarak bilinen bu alanda neler var derseniz. Ahşap evler, Macera ve Eğlence dolu aktiviteler, Bisiklet turu, Doğa yürüyüş alanları ve yeme içme bölümleri bulunuyor.

Ayrıca Yaz aylarındaki açık yüzme havuzu da ilgi gören bölümlerindendir. Tesis içinde Sincap ve Kaplumbağa Çadır olmak üzere çeşitli konaklama seçenekleri var.

Alan içinde Kasaba Sokağı adı altında Kasap, Kahve evi, Sanat atölyesi ve Koru Büfe isminde yerler var. Ziyaretçiler bu alandan Alkollü – Alkolsüz içeceklerini ve abur cubur olarak atıştırmalıklar alabilirler.

Not: Tesis günü birlik ziyaret edilebilir. Mangal yapmak isteyenler; buradaki kasaptan alışveriş yapmak şartı ile Mangal yapabilir. Kozalak kafe’de çay – Kahve içmeye veya bir şeyler yemeye de günü birlik gidebilirsiniz.

     Longoshere Konaklama Ücretleri 2023 Yılı         

Sincap Çadır (2 kişilik) Gecelik Hafta içi 1 günlük 1160 – Hafta sonu 2 günlük 2870 TL (Kahvaltı Dahil)

Kaplumbağa Çadır (2-3 Kişilik) 1 günlük 2000 – 2 günlük 4490  TL (Kahvaltı Dahil)

Kaplumbağa Plus Çadır Gecelik 2500 TL (Kahvaltı Dahil)

İletişim: 444 5 267

                       Longoshere Nasıl Gidilir?                         

Kırklareli ili Demirköy İğneada olarak bilinen yerde bulunuyor. Yeni mahalle Sislioba yolu üzerindedir. Longoz Ormanlarının yanı başındadır.

Kırklareli İl Merkezinden Toplu Taşıma ile Gidecekler; İl merkezinde bulunan Otogar’dan kalkan İğnede otobüslerine binerek ulaşabilirsiniz.

Şahsi aracı ile gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.