Tuzla Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Tuzla Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Sevgili Gezginler bu yazımızda Tuzla Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                               Tuzla Halk Plajı Nerede?                          

İstanbul ilinin Anadolu yakasında Tuzla ilçesi sınırları içerisinde bulunan Plaj, Anadolu yakasında ücretsiz denize girebileceğiniz güzel yerler arasında bulunuyor. Haftanın belirli günlerinde bayanların girmesi için ayrılan bu güzel yer hakkında sizlere birkaç bilgi verelim..

                   Tuzla Halk Plajı Hakkında Bilgiler                   

Anadolu yakasındaki denize girilebilecek en nezih ve temiz yerler arasında gösterilen bir plajdır. 29 Soyunma Kabini, 8 adet duş alma yeri, 3 adet 4’lü sistem açık duş, 3 bay – 2 bayan wc, yüzer (platform) iskele, cankurtaran, şemsiye – şezlong hizmeti veriliyor.

Ayrıca 2 adet büfesinde balık ekmek, Sandviç ve içecek çeşitleri satılmaktadır. Bu büfede satılan ürünlerin fiyatları gayet hesaplı, Balık ekmek yapılması da ayrı bir güzellik. Plajın yan tarafında belediye ye ait işletmesi olan Palmiye Balık Lokantası bulunuyor. Buranında fiyatları makuldür.

Denizden bahsedersek, Kum çakıl karışımı olan bu yerde denize uzanan yüzer (platform) iskele ile girebileceğiniz bir sistem oluşturulmuş, buradan atlayarak denize girebilirsiniz. Hafta sonu ve günü birlik deniz için ideal bir yerdir.

                  Tuzla Halk Plajı Giriş Ücreti                          

Giriş Ücretsizdir.

Şemsiye ve Şezlong kullanmak isterseniz eğer belirli bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz.

             Tuzla Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?              

İstanbul’un Anadolu yakasında Tuzla ilçesi sınırları içerisinde bulunan bu yere gitmek için ilk önce tuzla ilçesine gelmelisiniz. D100 Karayolunun sahil tarafında geçerek Rauf Orbay caddesinden gidebileceğiniz bu yere;

Minibüsle gidecekler;

Tuzla-Pendik minibüsleri,
Tuzla-Aydınlı minibüsleri,
130 – 130A – 130E – 130H – 130T – 133P Minibüslerinin son durağında inerek gidebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments