Anasayfa / GEZİLECEK YERLER / Tuzla Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Tuzla Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Tuzla Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – İstanbul Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Tuzla Kadınlar Plajı

İstanbul’un Anadolu yakasında Tuzla ilçesi sınırları içerisinde bulunan Tuzla Halk Plajı, Anadolu yakasında ücretsiz denize girebileceğiniz güzel yerler arasında bulunuyor. Haftanın belirli günlerinde bayanların girmesi için ayrılan bu güzel yer hakkında sizlere birkaç bilgi verelim.

Tuzla Kadınlar Plajı Hakkında;

Anadolu yakasındaki denize girilebilecek en nezih ve temiz yerler arasında gösterilen tuzla plajı Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri Bayanlara Özel olarak tahsis edilmiş bir halk plajıdır.

29 Soyunma Kabini, 8 adet duş alma yeri, 3 adet 4’lü sistem açık duş, 3 bay – 2 bayan wc, yüzer (platform) iskele, cankurtaran, şemsiye – şezlong hizmeti ve 2 adet büfesinde balık ekmek, Sandviç ve içecek çeşitleri satılmaktadır. Bu büfede satılan ürünlerin fiyatları gayet hesaplı, Balık ekmek yapılması da ayrı bir güzellik. Plajın yan tarafında belediye ye ait işletmesi olan Palmiye Balık Lokantası bulunuyor. Buranında fiyatları makuldür.

Denizden bahsedersek, Kum çakıl karışımı olan bu yerde denize uzanan yüzer (platform) iskele ile girebileceğiniz bir sistem oluşturulmuş, buradan atlayarak denize girebilirsiniz. Hafta sonu ve günü birlik deniz için ideal bir yerdir.

OKUMALISIN  Kumluk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir - Datça - Muğla Gezilecek Yerler?

Tuzla Kadınlar Plajı Giriş Ücreti;

Tuzla Halk Plajı bir halk plajıdır. Bu nedenle ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde girerek denizin ve güneşin keyfini yaşayabilirsiniz. Şemsiye ve Şezlong ücretlidir. Şemsiye ve şezlong ücreti 10 TL. Kadıınlan günlerinde herhangi bir değişiklik olup olmadığını telefonla arayıp öğrenip gitmenizi öneririz.

Telef on: 444 0 906

Tuzla Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir;

İstanbul’un Anadolu yakasında Tuzla ilçesi sınırları içerisinde bulunan bu yere gitmek için ilk önce tuzla ilçesine gelmelisiniz. D100 Karayolunun sahil tarafında geçerek Rauf Orbay caddesinden gidebileceğiniz bu yere;

Minibüsle gidecekler;

Tuzla-Pendik minibüsleri,
Tuzla-Aydınlı minibüsleri,
130-130A-130E-130H-130T-133P Minibüslerinin son durağında inerek gidebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Arhavi Ortacalar Çifte Köprü Nerede – Nasıl Gidilir – Artvin

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Arhavi Ortacalar Çifte Köprü Nerede – Nasıl Gidilir – Artvin Gezilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir