Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir – Marmaray – Dolmuş – Otobüs 2024

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir – Dolmuş – Marmaray ve Otobüs seçenekleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir – Marmaray – Dolmuş – Otobüs 2024

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir – Dolmuş – Marmaray ve Otobüs seçenekleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

               Viaport Marina Hakkında Kısa Bilgi            

2015 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan bu Alan, 750 tekne kapasitesi, 185.000 m2 Yeşil Alan, 110.871 m2 rekreasyon alanı, 20.000 m2 restoran bölümü, sosyal alanlar, alışveriş, eğlence parkı, Aquapark Alanı, Kafeterya, Oyun Parkı, Yürüyüş Yolları, Gösteri Alanı ve 1500 araçlık otopark alanı ile bölgenin en büyük Alışveriş ve Tema Park Alanıdır.

Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir

Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir?

İstanbul’da Bu denli büyük bir kompleks bölge halkı tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Peki bu alana nasıl gideceğiz. Sizlere bu yazımız da kısaca bundan bahsedeceğiz.

               Tuzla Viaport Marina’ya Nasıl Gidilir?           

Tuzla Marina'dan bir Görüntü...

Tuzla Marina’dan bir Görüntü…

      Viaport Marina’ya Marmaray ile Nasıl Gidilir?     

Gebze – Halkalı arası hizmet veren hata herhangi bir durağında bindikten sonra TUZLA durağında inmelisiniz. Buradan tekrar Dolmuşa binmeniz gerekecektir. Viaport Marina yazılı Mavi Dolmuşlara bindiğinizde 5 dakika sonra Vİaport Marinaya ulaşmış olacaksınız.

       Viaport Marina’ya Dolmuş ile Nasıl Gidilir?        

Pendik – Şifa Mah,  

Pendik – Tuzla,

 İçmeler – Tuzla,

Evora – Tuzla Marina arası hizmet veren dolmuşlara bindiğinizde bu hatlar Viaport Marina’ya gitmektedir.

       Viaport Marina’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?          

Kadıköy – Tuzla arası hizmet veren 130A hat nolu araca binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Tuzla Deniz Harp Okulu – Kartal Metro arası hizmet veren KM12 hat nolu araca binerek yakın bir konuma ulaşabilirsiniz.

Tuzla – Evora Konutları – Kartal Metro arası hizmet veren 130E hat nolu araca binip Galatasaraylılar  sitesi durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen – Havalimanı – Deniz Harp Okulu arası hizmet veren 130H hat nolu araca binip Galatasaraylılar sitesi durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Aydınlı Toki Peronlar – Deniz Harp Okulu arası hizmet veren 130T hat nolu araca binip Galatasaraylılar Sitesi durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.