Uçak Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MUĞLA

Uçak Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MUĞLA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Uçak Park Restoran Nerede – Nasıl Gidilir – Uçağı Gezme Ücreti ve Uçak hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                                    Uçak Park Nerede?                       

Muğla – Fethiye karayolu üzerinde Kızılyaka Mevkisinde bulunuyor. Gökova’ya Yakın bir konumdadır. Uzun yıllar havacılık sektöründe hizmet veren bu Uçak, günümüzde bir restoran olarak hizmet vermektedir.

                       Uçak Park Hakkında Bilgiler                   

İş insanı Cemal Işıldak, Işıldak Yapı İnşaat olarak Emekliye ayrılan 1985 model 380 yolcu kapasiteli 100 ton ağırlığında hurda Airbus A300 uçağını satın alarak farklı bir konsepte kullanmaya başladı. 2016 yılında uçuş ömrünü tamamladıktan sonra 2019 yılında Işıldak Yapı İnşaat tarafından satın alınmıştır.

İstanbul’dan alınan uçak parçalara bölünerek tırlar ile Muğla iline getirildi. Burada 25 dönümlük bir arazi üzerinde lüks bir restorana dönüştürüldü. Karayolu üzeninde olması sebebiyle geçerken merak uyandırıyor. Acaba Ne var içinde diyerek durup bakıyorsunuz. Yerli ve Yabancı turistler tarafından kısa sürede ilgi odağı oldu.

Uçağın Kanatlarında yemek yeme keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca, Uçağın kokpitinde Fotoğraf çektirebilirsiniz.

                           Uçak Park Giriş Ücreti                           

2023 yılı itibariyle Giriş Ücreti 25 TL (Uçağın içini gezme ücreti)

                           Açılış / Kapanış Saatleri                         

09.00 – 23.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

                     Uçak Park’a Nasıl Gidilir?                         

Muğla – Fethiye karayolu üzerinde Kızılyaka Mevkisinde bulunuyor. Gökova’ya yakın bir konumdadır. İl Merkezinden Fethiye ilçesine giden minibüslerine veya Gökovadan Köyceğiz’e giden Dolmuşlara binip yol üzerinde inmeniz gerekiyor. Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments