Ula Göleti Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp & Piknik – MUĞLA

Ula Göleti Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp & Piknik – MUĞLA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Ula Göleti Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik ve Kamp Alanları? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                                      Ula Göleti Nerede?                             

Gölet, Muğla İlini Ula İlçe Sınırlarında bulunan bu yer, Çam Ağaçları arasında Doğa ile iç içe huzur dolu vakit geçirip, bir şeyler yiyebileceğiniz yerlerden oluşmaktadır.

Gölet, Çam ormanları ve muhteşem maki örtüsü içerisinde bakir bir doğa harikası olan yapay bir gölettir. Belediye tarafından yapılan Piknik Masaları, İskele ve Peyzaj alanları ile yöre halkı tarafından ilgi görmektedir.

                           Ula Göletinde Neler Yapılır?                     

Ula Göletinde,  Tertemiz havada yürüyüş yapılabilir, bisiklet kullanabilir, Deniz Bisikleti ve Kano ile Göl’de tur atılabilir, Aileler Mangal – Piknik yapabilir, balık tutabilirler. Mangal yapacaklar için Masa ve bankalar yapılmış. Ayrıca Alan içerisinde Wc ve Çeşmeler bulunuyor.

Ula Göletinde Yemek yemek veya Çay kahve içmek isterseniz eğer 2 tane mekan bulunuyor, buralarda oturup dinlenebilir, bu muhteşem doğanın tadını çıkartabilirsiniz. Gölet etrafında Fotoğraf çekmek isterseniz güneşin batışını yakalamanızı tavsiye ederiz..

                                  Ula Göleti Giriş Ücreti                         

Gölet Alanına Giriş ÜCRETSİZDİR.

                                Ula Göleti’ne Nasıl Gidilir?                   

Muğla ili Ula İlçe sınırlarında Marmaris karayolunun 10.km.sinde sol tarafta ve yolun 1 km içerisinde bulunmaktadır. Ulaşım sadece Kendi şahsi araçları ile yapılabiliyor. Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.