Ula Göleti Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik Alanları ?

Ula Göleti Nerede –  Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik Alanları ?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ula Göleti Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik ve Kamp Alanları? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                                      Ula Göleti Nerede ;                             

Ula Göleti, Muğla İlini Ula İlçe Sınırlarında bulunan bu yer, Çam Ağaçları arasında Doğa ile iç içe huzur dolu vakit geçirip, bir şeyler yiyebileceğiniz yerlerden oluşmaktadır.

                                  Ula Göleti Hakkında;                             

Ula Göleti, Çam ormanları ve muhteşem maki örtüsü içerisinde bakir bir doğa harikası olan yapay bir gölettir. Belediye tarafından yapılan Piknik Masaları, İskele ve Peyzaj alanları ile yöre halkı tarafından ilgi görmektedir.

OKUMALISIN  Gömeren Kanyonu - Loç Vadisi Nerede-Nasıl Gidilir?

                           Ula Göletinde Neler Yapılır?                     

Ula Göletinde,  Tertemiz havada yürüyüş yapılabilir, bisiklet kullanabilir, Deniz Bisikleti ve Kano ile Göl’de tur atılabilir, Aileler Mangal – Piknik yapabilir, balık tutabilirler. Mangal yapacaklar için Masa ve bankalar yapılmış. Ayrıca Alan içerisinde Wc ve Çeşmeler bulunuyor.

Ula Göletinde Yemek yemek veya Çay kahve içmek isterseniz eğer 2 tane mekan bulunuyor, buralarda oturup dinlenebilir, bu muhteşem doğanın tadını çıkartabilirsiniz. Gölet etrafında Fotoğraf çekmek isterseniz güneşin batışını yakalamanızı tavsiye ederiz..

                                  Ula Göleti Giriş Ücreti;                         

Gölet Alanına Giriş ÜCRETSİZDİR.

                                Ula Göleti’ne Nasıl Gidilir?                   

Ula Göleti, Muğla ili Ula İlçe sınırlarında Marmaris karayolunun 10.km.sinde sol tarafta ve yolun 1 km içerisinde bulunmaktadır. Ulaşım sadece Kendi şahsi araçları ile yapılabiliyor. Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Karabük Yenice Ormanları Nerede – Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.