Uluburun Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Uluburun Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Uluburun Plajı Nerede – Nasıl Gidilir? Giresun Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Uluburun Plajı

Uluburun Plajı Giresun ilinin Keşap ilçe merkezinde yer almaktadır. Değirmenağzı mevkiinde bulunmaktadır. Giresun merkeze yaklaşık olarak 25 km mesafede yer alır.

Sahil genişliği yaklaşık 20 metredir. Sahil uzunluğu ise yaklaşık 100 metredir. Plaja merdivenlerden inilerek ulaşılıyor. Uluburun Plajının sahil kısmı taşlık bir yapıya sahiptir. Aynı şekilde deniz tabanı da taşlıktır. Bu sebeple kesinlikle deniz ayakkabılarınızı yanınızda getirin. Denizi oldukça temiz ve berraktır. Akşamları dalgalı bir yapısı var. Burada deniz aniden derinleşiyor. Burada emniyet şeridi kıyıya yakın bir konumdadır. Özellikle çocuklu aileler ve acemi yüzücülerin dikkat etmesi gerekmektedir.

Plajda kabin, duş, sıcak soğuk içecek ve atıştırmalıkların bulunduğu büfe bulunmaktadır. Tuvalet biraz uzakta, merdiven çıkarak ulaşılıyor. Ayrıca plaja inmeden bir restoran bulunmaktadır. Otoparkı ücretsiz ve yeterli konumdadır.  Masa ve şezlong kiralama şansına sahipsiniz. Uluburun Plajı’nın kötü

Uluburun Plajı Nerede?

Uluburun Plajı Giresun ilinin Keşap ilçe merkezinde yer almaktadır. Değirmenağzı mevkiinde bulunmaktadır. Giresun merkeze yaklaşık olarak 25 km mesafede yer alır.

OKUMALISIN  Rizvaniye Cami Nerede – Nasıl Gidilir?

Uluburun Plajı Nasıl Gidilir?

Buraya toplu taşıma ya da hususi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi aracı ile gelmek isteyenler Giresun üzerinden gelenler D010/E70 üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler Giresun merkezden Keşap minibüslerini kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.