Yalıköy Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şezlong&Şemsiye – Giriş Ücreti

Yalıköy Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şezlong&Şemsiye – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Yalıköy Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şezlong – Şemsiye – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                     Yalıköy Plajı Hakkında Bilgiler                      

Yalıköy Plajı, İstanbul ilinin Çatalca ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çatalca ilçesindeki Yalıköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alır. İlçe merkezine 50 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Bu Plaj diğer sahil şeritlerinden farklı olarak Podima taşı ismi verilen ve özellikle koleksiyoncular tarafından aranılan taşlarla dolu bir yüzeye sahiptir. Suyu tertemiz ve oldukça temiz bir havaya sahip olması sebebi ile yaz aylarında ziyaretçi yoğunluğu fazladır.

Karadeniz’in mavisi ile ormanının yeşilini buluşturan hem muazzam bir manzara hem de keyifli bir ortam vaat eden günübirlik gezilecek yerler için ideal bir plajdır.

                         Yalıköy Plajı Giriş Ücreti                       

Yalıköy Plajı’na giriş için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Plajda şemsiye ya da şezlong kiralamak isterseniz, cüzi rakamlar ödeyerek kiralayabilirsiniz. Halk plajı olarak kullanılan Yalıköy Plajı’nda; duş, tuvalet, restoran, soyunma kabinleri, şezlong, can kurtaran gibi olanaklar da bulunmaktadır. Plajda kamp alanı bulunmamaktadır ve su sporları ya da balıkçılık gibi aktiviteler için uygun değildir.

                          Yalıköy Plajı Nerede?                           

Plaj İstanbul ilinin Çatalca ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çatalca ilçesindeki Yalıköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alır. İlçe merkezine 50 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

                    Yalıköy Plajı’na Nasıl Gidilir?               

Buraya toplu taşıma veya hususi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs ile gelmek isteyen kişiler 404 otobüslerine binerek bölgeye ulaşabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.