Yalnızçam Kayak Merkezi 2021 Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri       

Yalnızçam Kayak Merkezi 2021 Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri       

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Yalnızçam Kayak Merkezi 2021 Fiyatları – Telesiyaj – Ekipman Kiralama Ücretleri Hakkında bilgiler vereceğiz.

                Yalnızçam Kayak Merkezi Hakkında;            

Yalnızçam Kayak Merkezi, Ardahan il sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir merkezine 15 kilometre mesafede bulunmaktadır. Ardahan merkeze bağlı Yalnızçam Köyü, Uğurlu Dağ Mevkiindedir.

Kayak merkezi, Avrupa Birliği desteği ile yapılmıştır. Yalnızçam dağına yapılan tesis yaklaşık olarak 50 milyon tl’lik bir bütçe ile kurulmuştur. Sadece kış aylarında değil yaz aylarında da kullanmak amaçlı tasarlanmıştır. Yalnızçam, yaz aylarında sporcular için iyi bir kamp Merkezi kurmak amacı güdülmüştür.

       Yalnızçam Kayak Merkezi 2021 Ücretleri        

Kayak takımı kiralama (1 saatlik): 30 TL

Kızak (1 saatlik): 20 TL, öğrenci 10 TL

Telefon Numarası: 0(478) 221 76 86

  Yalnızçam Kayak Merkezi 2021 Skipass Ücretleri  

1 günlük sınırsız Kayak ücreti 40 TL, Öğrenci ücreti ise 25 TL.

OKUMALISIN  Yalnızçam Kayak Merkezi Nerede - Nasıl Gidilir?

Telesiyej Tek Çıkış: 6 TL, öğrenci 4 TL

T-Bar Tek Çıkış: 3 TL

1 Günlük Sınırsız: 40 TL, öğrenci 25 TL

Sezonluk Bilet: 300 TL, öğrenci 200 TL

        Yalnızçam Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?     

Yalnızçam kayak merkezine hususi aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kayak merkezine tabelaları takip ederek gitmek mümkündür. Bunun dışında şehir merkezinden  kayak merkezine  sefer düzenleyen  servisler ile de  ulaşım sağlamak mümkündür.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.