Yalova Çınarcık Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Yalova Çınarcık Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Gezginler bu yazımızda sizlere Yalova Çınarcık Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

            Yalova Çınarcık Plajı Hakkında Bilgiler             

Yalova il merkezine yakınlığı ile bilinen bu plaj il merkezinde en çok bilinen plajdır. İl merkezine 16 km uzaklıkta olan tatil bölgelerinden biridir. Çınarcık plajından biraz bahsedersek sahilinin dar olduğunu belirtmek isteriz, Ayrıca sahili Taş – çakıl kum karışımıdır. Buraya geldiğinizde deniz ayakkabılarınızı getirmenizi tavsiye ederiz. Eğer ki küçük çocuğunuzu getirecekseniz kesinlikle deniz ayakkabısı giydirin.

Denizin dibi taşlık bir durumdadır, ayrıca denize girdiğinizde 5-10 metre sonra hemen derinleşiyor. Yüzme bilmeyenlerin buna dikkat etmesi gerekiyor, ayrıca çocuklu ailelerinde dikkat etmesi gerekir. Sahil boyunca herhangi bir tesis yok, sahilin üst tarafındaki yolda, cadde üstünde bakkal, market, süpermarket ne ararsanız var, yeme içme konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

 

               Yalova Çınarcık Plajı Giriş Ücreti                

Çınarcık Halk Plajına Giriş ÜCRETSİZDİR

OKUMALISIN  Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi Nerede - Nasıl Gidilir?

           Yalova Çınarcık Plajı’na Nasıl Gidilir?       

Yalova il merkezine yakın mesafede bulunan bu plaja ulaşım çok kolaydır. Şehir merkezinden batı yönünde ilerlediğiniz de sahil tarafındaki yol Poyraz caddesine yakın bir konumdadır. Vali akı caddesinin sahil kısmında kalmaktadır.

Çınarcık’a İdo deniz otobüsleri geliyor, Bostancı’dan, Yenikapı’dan, Kartal’dan, Kadıköy’den, Sirkeci’den, Pendik’ten Yalova’ya / Çınarcık’a çeşitli seferler vardır.

  • Çınarcık Plajı-Yalova arası 16 km,
  • Çınarcık Plajı-İstanbul Arası 180 km, yaklaşık 2 saat 24 dakika sürecektir.
  • Çınarcık Plajı-Ankara Arası 429 km uzaklıkta olup yaklaşık 5 saat uzaklıktadır.
  • Çınarcık Plajı-Bursa Arası 84 km uzaklıkta olup yaklaşık 1 saat 40 dakika uzaklıktadır

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.