Yaşam Bungalov Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti – RİZE

Yaşam Bungalov Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti – RİZE

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Yaşam Bungalov Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Yaşam Bungalov, Rize İlinin Ardeşam İlçe sınırlarında bulunmaktadır. Yaşam Bungalov, Sizlere muhteşem doğası eşliğinde şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta huzur dolu vakit geçirmenizi sağlayan bir yerdir.

Fırtına Deresine sıfır noktada bulunması sebebiyle konum itibari ile harika bir konumdadır. Ahşap Evler içerisinde, Kilima, Tv, Yatak Odası, Banyo (Termosifon var)ve minibar bulunmaktadır. Açık-Kapalı mekanlarında Serpme Kahvaltı sunum imkanları ile Fırtına deresi kenarında kahvaltı yapabilirsiniz.

Bungalov Evlerde, ister iki kişi ister daha fazla kişi ile konaklama imkanları bulunuyor. İşletme sahibi sizlerin ihtiyacına göre yardımcı oluyor. Konaklama da tek değişen fiyat farkı oluyor. Kalan kişiye göre fiyat alınmaktadır.

   Yaşam Bungalov Konaklama Fiyatları 2023 Yılı    

Bungalov Evlerde Konaklama,( Kahvaltı Dahil ) 2 kişi 3000 TL

(Fiyatlar da yıl içerisinde değişiklik olabileceğinden dolayı İletişim numarasından aramanızı tavsiye ederiz)

2 ve Daha Fazla konaklarsanız Fiyat kişiye göre artmaktadır.

                       Yaşam Bungalow Kahvaltı                             

Altta Gördüğünüz Fotoğrafta Kahvaltı yapıyorsunuz, Ahşaptan bir cafe bulunuyor. Kış aylarında ve yağmurlu günlerde burasında kahvaltı yapıyorsunuz. Hava Güneşli ise, Altta gördüğünüz fotoğrafta bulunan yerde Çay-Kahve içmek oturup bu keyifli mekanın tadını çıkartabilirsiniz. Kahvaltı içeriği hakkında bilgi verecek olursa, Genelde serpme kahvaltı sunumu yapılıyor  (kış sezonunda serpe yapılmıyor) . Kahvaltı içinde Mıhlama bulunuyor. Geri kalan kısmı bilinen serpme kahvaltı içeriğidir. Mekanda bulunan ahşap cafe içerisinde kendiniz bile  çay – Kahve yapıp içebilirsiniz.

                 Yaşam Bungalow İletişim Bilgileri                   

Tel: 0535 675 32 58

Adres: Fırtına Deresi – Çamlıhemşin

                    Yaşam Bungalov’a Nasıl Gidilir?                   

Yaşam Bungalow Evleri, Rize İlinin Ardeşam İlçe sınırlarında Dikkaya – Güllüköy mevkisinde bulunmaktadır. Buraya Gelmek için, Ayder – Çamlıhemşin Dolmuşları ile gelebilirsiniz.

Rize  Otobüsleri ile Gelecekseniz eğer, Pazar – Ardeşan İlçe merkezinde inip, Çamlıhemşin Dolmuşları ile veya Taksi ile ( 60 TL) gelebilirsiniz.

Şahsi Aracıyla Gelecekler, Rize il merkezinden Ardeşan ilçesi sonrasında Çamlıhemşin yolu güzergahından kolayca gelebilirsiniz.

Ardeşan – Yaşam Bungalov Arası ortalama 20 km uzaklıktadır.

Rize – Yaşam Bungalov Arası 50 km uzaklıktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.